Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sushi.50

Użytkownik
 • Content Count

  565
 • Joined

 • Last visited

 1. Ehh... Mam słabość do gazówek więc Ci pomogę :). Kupujesz TO i robisz to: Tylko pkt. 4 dajesz złączkę z tego zestawu. Jeżeli chcesz strzelać zimą zmieniasz tylko butlę CO2 na HP i jedziesz dalej. Co2 nic Ci w replice nie zamrozi, bo rozpręża się w reduktorze i co najwyżej mrozi reduktor. Generalnie motyw jest już poruszany w kilku innych tematach w tym dziale, poszukaj.
 2. Czemu piszesz w tytule TANAKA L96 ASG KARABIN SNAJPERSKI + zapas gazu, a w opisie piszesz że gaz na cały rok sprzedajesz osobno?
 3. Myślę, że jedyna droga to doprowadzić zasilanie gazowe w miejsce, gdzie gaz podawany jest z magazynka. Ale wtedy trzeba było by modyfikować magazynki itd. Inna sprawa zrobić ruchomy zamek w miejscu gearboxa w AEGach, pewnie możliwe :). I oszczędność na magazynkach, bo te do GBB są strasznie drogie...
 4. Gratki :). Jak rozwiązaliście doprowadzenie gazu do cylindra? Zamiast tego seara, który wchodzi pionowo przez komorę daliście wężyk czy metalową rurkę pełniąca jednocześnie rolę seara i przewodu gazowego?
 5. Zambezi, Ty jesteś dobry w te klocki, ściągnij rozwiązanie z Bob Longa i zaprojektuj taki reduktor, żeby wszedł do chwytu pistoletowego w M4, Ak i innych w miejsce silnika :).
 6. Jakie gwinty ma Bob Long? Jak masz skonfigurowany system zasilania?
 7. W moim przypadku, im mniejsze napięcie batki, tym zawór się otwiera przy większym ciśnieniu. Przykładowo: na batce 8,4 V zawór otwiera się dopiero przy 6 Bar, przy akumulatorze żelowym 12 V zawór otwiera się na każdym ciśnieniu, do 1,5 Bar.
 8. Kapsuła 12g starcza na jakieś 20 strzałów z markera, jak kupowałem adapter to tak mi powiedzieli. W mojej snajperce (zawór 550 l/min) nabój 12g starcza na jakieś 25 strzałów przy 10 Bar. Zambezi, testowałeś ten regulator paintballowy? Napisz parę słów o tym :).
 9. Też myślę, że lepsze będą kartusze od PCP. Myślę, że taniej wyjdzie nawet niż wytoczenie takowego. Tokarze ostatnio się cenią :/.
 10. Testował ktoś gumki Falcon? http://www.specshop.pl/index.php?cPath=22_215_134&sort=2a&filter_id=225 Gumki tego producenta do snajperek sprawdzają się, jak w aegach?
 11. Butle HP (przynajmniej te paintballowe) mają na wyjściu standardowo reduktor, który redukuje do okolo 850 psi.
 12. Dłuższy wężyk między reduktorem a repliką nie powoduje spadków mocy, a dodatkowy zbiornik wyrównawczy (bufor) daję większą powtarzalność i moc przy mniejszej przepustowości reduktora, tak wynika z moich doświadczeń.
×
×
 • Create New...