Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich maniaków :

Posiadam M16 G&P z Komorą HU KA,Dystanserem DF,Gumką przeźroczystą guarder i precką KM HEAD.

 

Dziś na strzelance moja replika bardzo dziwnie się zachowała, naładowałem magazynek(Mid-cap od MAGa) kulkami 0,25 EXCEL.

 

Pierwszy strzał - Nic nie widziałem stwierdziłem że kulki nie zauważyłem bo śnieg gdzie nie gdzie leżał

 

jest:

Drugi strzał - Bez wątpliwe zacięcie się kulki w lufie / komorze. - Rozłożyłem replikę i wyciorem wyciągnięciem kulkę

powinno być:

Drugi strzał - Bez wątpienia zacięcie się kulki w lufie / komorze. -Rozłożyłem replikę i wyciorem wyciągnąłem kulkę

 

P.S Działo się tak na HU ustawionym na 0 - jednakże dystanser lekko wystawał.

P.S2 Był mróz z -4 czy mogło być to tym spowodowane ?

 

 

Chyba wszystko ująłem jak brakuje jakiejś informacji dotyczącej warunków itp. proszę pisać

 

Pozdrawiam

 

Też pozdrawiam

thor_

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie istnieje powód techniczny to pogoda miała tutaj wyraźny wpływ. Materiał pod wpływem zimna kurczy się. Excele zdaję się mają średnicę poniżej 6mm, więc po KM Headzie trudno mi oceniać czy to była 100% wina tego elementu. Spróbuj postrzelać w domu, jeśli się nie powtórzy to odpowiedź będzie jasna.

Link to post
Share on other sites

Kolega też miał taki problem z tym że było -10 stopni kulki się zacięły na hopie strzelał dalej próbując odblokować(wiem że tak się nie robi) i zajechał gb tłok lub głowice już nie wiem dokładnie, mnie też tak się zdarzyło w starej replice ale jak trochę się zagrzała w domu wszystko wróciło do normy.

Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że jest to problem gumki/dystansera. Podobne problemy widywałem wielokrotnie i raz miałem sam. Zawsze w konfiguracji: gumka przeźroczysta gurdera+ cokolwiek. Ta gumka jest bardzo miękka i cholernie monco podkręca (hop na 0 kulka w niebo). Prbolemem też często bywa olbrzymi guarderowski dystanser (czsem ma szerokość cieńkiej slomki) lub fakt, że gumka ma uber-szeroki kołnież i kulki do niej wlatują bez oporów. Najczęściej to powoduje zacinki w komorze. Ciężko jednoznacznie stwierdzić na czym polega problem ale zmiana gumki, najczęściej na systeme rozwiązywała problem.

Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że jest to problem gumki/dystansera. Podobne problemy widywałem wielokrotnie i raz miałem sam. Zawsze w konfiguracji: gumka przeźroczysta gurdera+ cokolwiek. Ta gumka jest bardzo miękka i cholernie monco podkręca (hop na 0 kulka w niebo). Prbolemem też często bywa olbrzymi guarderowski dystanser (czsem ma szerokość cieńkiej slomki) lub fakt, że gumka ma uber-szeroki kołnież i kulki do niej wlatują bez oporów. Najczęściej to powoduje zacinki w komorze. Ciężko jednoznacznie stwierdzić na czym polega problem ale zmiana gumki, najczęściej na systeme rozwiązywała problem.

 

 

Napisałem że mam dystanser DF, mam systeme więc przełoże i sprawdzę ale to w weekend dzięki za pomoc wszystkim

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...