Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tropentarn - Ładownice


Recommended Posts

Witam,

 

Mam do Was pytanie. Jakich ładownic używaja żołnierze BW na misjach do mundurów tropentarn ? Dalsza sprawa to gdzie można je dostać, zakupić ?? :) Chodzi mi oczywiście o kontrakty.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edited by Simon
Link to post
Share on other sites

A do czego to ładownice mają być xD ? G36,G3,MP2,MP5 ???

 

 

 

Z tego co wiem to o kontraktowe ładownice w tym kamuflażu w Polskich sklepach to cienko.

 

 

Tutaj są ale nie za bardzo kontraktowe.Zobacz sobie sam.

 

http://www.sklep.vest.pl/index.php?manufac...t=2a&page=2

 

 

Niech się wypowie ktoś kto jest bardziej obcykany w Tropentarnie ;)

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Nie ma czegoś takiego jak ładownice w Tropentarn. Do munduru Tropentarn (misja w Kongo) nosi się sprzęt we flecktarnie - od dłuższego czasu IdZ. Jednak...

 

Sądzę, że popełniłeś Simon typowy błąd powielany przez sklepy w sieci:

 

http://wmasg.pl/forum/index.php?s=&sho...st&p=771515

 

Przeczytaj tamtego posta i jeszcze raz zadaj pytanie ;), bo myślę, że jednak nie chodziło Ci o ładownice w kamuflażu dżunglowym tylko o pustynne?

 

Ronin

 

p.s.

 

Vest źle podpisał te ładownice.

Link to post
Share on other sites

No niby macie racje.... ale Mehlera mam w kamo tropentarn, ciuchy też wiec..... nie widze problemu abym szukal ladownic do tropentarna :). Czy ktos mi moze fotke pokazac abym organoleptycznie zobaczyl jaka jest roznica bo moj zmysl percepcji woli oblookac fotki.

Link to post
Share on other sites

Niby macie rację?

 

Ehh... tropentarn to kamuflaż w tropiki a nie na pustynię.

Jeśli myślisz, że pustynny flecktarn to tropentarn to się mylisz.

Sama nazwa... tropen... nic Ci nie mówi? Jest to kamuflaż bardzo podobny do flecktarnu ale z większą ilością szarości.

 

Nie mówiąc już o tym, że Ronin dał Ci link, który wystarczyło przeczytać by się wszystkiego dowiedzieć.

 

W Twoim wypadku widzę, że ludzkie lenistwo przekracza kolejną granicę.

Link to post
Share on other sites

Poprzedni post pisalem przed sprawdzeniem metek w mundurze. Tuziol, nie unos sie. Nie chodzi o lenistwo a raczej o narazie slaba znajomosc tematu z mojej strony. Wiem teraz ze tropen to co innego niz wustentarn. Przeczytalem ten watek co wkleil Ronin. Przeczytalem tez metke mojego mehlera ktory jest identyczny ( Macie jednak racje mam mundur w wustentarn ) z mundurem jesli chodzi o kamo, jednak na metce napisane jest miedzy innymi Tropen standard i tego za bardzo nie rozumiem.

Link to post
Share on other sites

To tak jak US Army nosi kamizelki Woodland do munduru w kolorze tri-color ;)

 

PS: Kiedyś obiło mi się o uszy, że żołnierze malowali oporządzenie we flecka na jaśniejszy kolor(bardziej nadający sięna pustynię). Ktoś może potwierdzić tą wersję?

 

PS: Proponuję zmienić nazwę wątku na Wuestentarn ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...