Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Niestety nie znam języka... czy to hiszpański? :P

..... przecież widzisz na filmie co się dzieje a pozatym są napisy z tytułami czynności po angielsku... <sciana>... no fakt angielskiego można nie rozumieć ale żeby nie zrozumieć najprostszego na świecie sposobu komunikacji? komunikacji obrazkowej?

Edited by Darg
Link to post
Share on other sites

W tym drugim modzie obsługa G36 jest bardziej realna niż w prawdziwej broni. :-F

Z tego co wiem, to po wystrzelaniu całego magazynka wystarczy wcisnąć przycisk przed spustem i można strzelać dalej. Nikt nie użera się z rączką, dopóki broń się nie zatnie.

 

Ale pierwszy mod piękny, też coś pokombinuje w sobotę.

Link to post
Share on other sites

Zależy od sznurka. A jak jest przymocowany? Nie wiem. Ale mogę powiedzieć jakbym ja go przymocował. JG stosuje durny patent z TM przykręcania sprężyny do tłoka. Można do tego otważniczka w tłoku co trzyma bolec od sprężyny. Powinno się trzymać.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Takie pytanie natury technicznej, nie wizualnej - czy to nam przypadkiem nie zmniejszy FPSów? Tak jakoś mi się wydaje, że nawet odczuwalnie słabiej będzie nam gieta strzelać...

 

EDIT: Zostałem uprzedzony... mimo to, jakiekoilwiek info n.t. mile widziane.

Edited by yugi
Link to post
Share on other sites

Jestem pewien że w pierwszej wersji to zmniejszy fps bo tłok w momencie zwolnienia przez zębtkę musi naciągnąc zamek, który tez ma jakies opory.

 

Lepsza modyfikacja jest tutaj :

 

Lepsza o tyle że to zebatki powoduja naciągnięcie zamka a powraca on samoczynnie, i nie ma to wpływu na tłok.

jedyne co trzeba dorobić to prowadnicę przez cały GB zamocowaną pod spręzynę w tłoku oraz przerobić lekko prowadnicę tak żeby ten pręcik mógł wyjśc na zewnątrz.

 

Minusem jest to że po złozeniu kolby widać ten pręcik.

Takiego moda wykonam u Siebie i jak coś zrobię fotki co i jak.

Edited by NeOcRoN
Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście banalne a ja już sie kiedyś głowiłem jak zrobić BB

Jestem pewien że w pierwszej wersji to zmniejszy fps bo tłok w momencie zwolnienia przez zębtkę musi naciągnąc zamek, który tez ma jakies opory.

a nie jest odwrotnie wydaje mi sie że tam tłok naciąga sie razem z zamkiem i razwm puszczają czyli tłok iest napędzany dwoma spreżynami

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że tam jest tak, że gdy tłok startuje do przodu po zwolnieniu przez zębatkę naciąga on tą gumke i ciągnie zamek do tyłu, ponieważ zamek ma dodatkowo spręzynę która w tym wypadku stanowi dodatkowe obciążenie dla tłoka, więc : Siła potrzebna do naciągu tej gumki + siła na pokonanie oporów spręzyny zamka raczej na pewno spowoduje spadek prędkości końcowej tłoka gdy spręzyna jest juz praktycznie rozciągnięta i naciska na tłok z mniejszą siłą.

więc raczej na pewno zmniejszy to fps.

 

Ale na tym filmiku nie widac dokladnie co i jak.

Próbowalem to analizować czy działa w druga stronę ale nie pasuje mi to żeby działało na odwrót.

 

Ten filmik który ja wkleiłem jakoś bardziej mi podchodzi.

 

Postaram się jak najszybciej to wykonać.

W next tygodniu bedę robił prawdopodbnie przegląd mojej giety więc wtedy zdejmę wszystkie wymiary i coś pokombinuję :)

Link to post
Share on other sites

oglądałem dokładnie ten (sznurek, gumca, czy sznurówka) jest przyczepiona do dna tłoka potem opiera sie o krawądź tłoka i jest skierowana przez obudowe gb w strone lufy i zaczepiona o zamek przy rączce przeładowania, więc jakim cudem zamek jest pociągany przy zwolnieniu tłoka? jest on ciągnięty razem z zamkiem

dokładnie to ta krawędż tłoka ciągnie sznurek

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że tam jest tak, że gdy tłok startuje do przodu po zwolnieniu przez zębatkę naciąga on tą gumke i ciągnie zamek do tyłu, ponieważ zamek ma dodatkowo spręzynę która w tym wypadku stanowi dodatkowe obciążenie dla tłoka, więc : Siła potrzebna do naciągu tej gumki + siła na pokonanie oporów spręzyny zamka raczej na pewno spowoduje spadek prędkości końcowej tłoka gdy spręzyna jest juz praktycznie rozciągnięta i naciska na tłok z mniejszą siłą.

więc raczej na pewno zmniejszy to fps.

Raczej kolego nie, ponieważ w ilości FPS nie jest ważna siła z jaką naciągany jest tłok, tylko siła która jest tworzona przez rozluźniającą się sprężyną.

To co opisałeś jest troszkę bez sensu, ponieważ zamek jest naciągany wraz z pracą tłoka, na tym polega ta zależność, naciągnięcie tłoka=naciągnięcie zamka, rozluźnienie sprężyny, tłok powraca do pozycji wyjściowej.

W takich jedyne co możesz odczuć to spadek ROF'u, poprzez dodatkowe obciążeniem naciągania zamka.

Link to post
Share on other sites

Antol nie przeczytaleś dokładnie tego co napisałem. Ma to sens jeżeli wracający tłok do pozycji wyjściowej ciągnie zamek. Wtedy na bank spadną fps bo rozciagająca się sprężyna musi naciagać zamek.

 

Raczej kolego nie, ponieważ w ilości FPS nie jest ważna siła z jaką naciągany jest tłok, tylko siła która jest tworzona przez rozluźniającą się sprężyną.

 

Kurde no nie gadaj.... ;-) dwa lata serwis prowadzę i nie wiedziałem ;-) :lol:

Oczywiście żart nie bierz tego do Siebie :)

 

Obejrzalem ten filmik kilka razy jeszcze, po analizowalem to i tamto i faktycznie tam zębatki naciągają i tłok i zamek do tyłu i po zwolnieniu tłoka zamek razem z nim wraca do pozycji wyjściowej.

Nie mniej uważam, że patent z prowadnicą jest lepszy bo mniej awaryjny.

Kwestia tylko zamocowania zamka do tej prowadnicy... byle by nie na sznurku i nie na gumce od majtek :)

Edited by NeOcRoN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...