Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pasti

Użytkownik
 • Content Count

  398
 • Joined

 • Last visited

 1. Kupiłem tam plecak wisport sparrow 30. W środę zamówienie, przelew, a w piątek odbiór paczki. Szybko, sprawnie, bezproblemowo, polecam ten sklep :icon_smile: .
 2. Da radę do wella zamontować metalowy korpus od AEG?
 3. Da się zamontować tę rączkę ;) .
 4. Pasti

  Rodzina AK

  Odradzam Boyie. Bierz coś z nowej serii cym ;) , uważaj by nie kupić repliki do której ciężko części dostać(np. CM.036) ;) .
 5. Nie dziwię się, muszka to bolączka AKM... Jest słabo zamocowana i lubi się urwać gdy zamontuje się tłumik dźwięku ;) . W moim AKMie ostatnio luz się na niej pojawił, trochę taśmy izolacyjnej załatwiło sprawę. :) Po wymianie sprężyny na M130 G&G mam 465-469fps. Niestety MOSFETu nie udało mi się zamontować bo mam w replice za mało miejsca i boję się, że coś sobie rozwalę :/ . pzdr Pasti
 6. Ktoś wie jaki rozmiar płyt Sapi pasuje do tego Cirasa?: http://www.ebairsoft.com/cordura-land-cirs...ion-p-2467.html
 7. Pasti

  BASRA V

  Było zajefajnie, naprawdę dobra impreza :D . Wielkie dzięki organizatorem, ja już czekam na szóstą edycję Basry :D .
 8. Pasti

  M14 [CYMA]

  Deep Fire. ;)
 9. Planuje włożyć M100 ;) , więc chyba stock zostanie ;) .
 10. By zastosować nową głowicę tłoka i cylindra muszę zmieniać dyszę?
 11. No chyba rozwaliłeś komorę :o . Z tego co widzę w twoim egzemplarzu jest za mały otwór w muszce w który wchodzi lufa wew. . Spróbuj go jakoś poszerzyć tylko ostrożnie bo ZnAl kruchy i sztywny ;) .
 12. Już dawno mam 9.6 Mini ASG ;) . Działą znakomicie, najlepsza bateria jaką mam ;) .
 13. Mój AKM po dwóch latach nadal sprawuje się znakomicie ;) . O zbitej sprężynie już pisałem, jest to chyba jedyna część GB jaka się zużyła. Magnesy w silniku są nadal tak silne że bez problemu przez chwyt pistoletowy przyciągają metal :D . Jedyne na co można narzekać to niestandardowe części zewnętrzne ;) . Niebawem replika idzie na wymianę kabli instalację MOSFET i i sprężyny M130. O efektach napiszę ;) .
 14. Pierwsze zamówienie i pierwszy plus ode mnie ;) . + Gdyż ponieważ ?? To miejsce to nie nasza klasa żeby oceny wystawiać - liczą się konstruktywne opinie. Szmer.
 15. Możesz dokładniej opisać problem?? U mnie muszka siedzi stabilnie...
×
×
 • Create New...