Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rękawice i nakolanniki+nałokietniki


Recommended Posts

Wiem, wiem ... tematy już były. Moje pytanie co do rękawic: jakoś nie jestem przekonany do tych nomexowych wynalazków. Naprawdę warto je kupić? Szukam czegoś w granicy 80zł, ale jesli warto byłbym skłonny dołożyć. Generalnie zastanawiam się nad tymi. Co o nich myślicie? Ewentualnie co innego warto kupić? Nie potrzebuje mega wytrzymałych rękawic do zjazdów po linie, fajnie by było żeby po upadku na szkło wytrzymały i żebym nie wypocił sobie rąk w lato ;)

 

I druga sprawa: LINK, warto za tą cenę? Innych alt/bijansów nie ma na alledrogo :(

Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie taki sam zestaw jak podałeś w swoim poście, rękawiczki mam takie same ale czarne i kupowałem na specshopie - bardzo wygodne, zgrabne, nie przeszkadzają w precyzyjnym operowaniu palcami ( jestem w stanie pisać w nich na komputerze lub telefonie komórkowym) i nawet jak nosiłem je dość długo po mieszkaniu to nie pociły mi się ręce - tylko dokładnie musisz wybrać rozmiar

 

Rozmiary:

L - długość środkowego palca - 8,5 cm

XL - długość środkowego palca - 9,5cm

 

tak jest na spechopie opisane.

 

Co do nakolanników i nałokietników - nakolanniki większość osób poleca alty a potem bijansy zaś nałokietniki:

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=58213

 

Był jeszcze temat w zielonych odnośnie tego kompletu i kilka osób wypowiadało się pozytywnie odnośnie i nakolanników i nałokietników Bijans

Link to post
Share on other sites

Ok, czyli rękawiczki kupuje. Z rozmiarem nie bedzie większego problemu bo do Częstochowy nie mam aż tak daleko, więc postaram się przymierzyć w sklepie ;)

 

Czyli faktycznie alty są lepsze od bijansów? hmm... no to będziemy polowac na alty w takim razie ...

Link to post
Share on other sites

Czy lepsze? Niewiem, ale i Alty i Bijansy trzymają poziom, obydwie firmy współpracują z armią USA - ciężki wybór. Najlepiej jakbyś spróbował i tych i tych - może koledzy twoi mają któreś z nich albo w sklepie jakimś będą w twojej okolicy.

 

Co do mojej opinii, miałem i alty i bijansy bardziej wygodne były dla mnie Bijansy.

Edited by Darg
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...