Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kosmo

Użytkownik
 • Content Count

  503
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

7,101 profile views
 1. Cło to jedno, Vat to drugie i to boli bardziej. W teorii jeśli za to nie zapłaciłeś (będziesz musiał wtedy takie coś oświadczyć) i wartość jest poniżej jakiejś kwoty to jest ok. Jeśli nie, to jest na to jakaś szansa że to normalnie opodatkują.
 2. Sporo jest uzależnione od konfiguracji. Teraz zbieram set pod JPC, i wydaje mi sie że zrzut mogę sobie podarować. Nie widziałem w konfiguracji z JPC za bardzo żadnych zrzutów.
 3. Ktoś w Warszawie jest w stanie zrobić mi Top Dead Center mod, lub ogarnąć sprawy z hopkiem? Czy ktoś z Was korzysta z części RA-TECH w KJW? Zastanawiam się nad NPAS.
 4. Magi do Gazowego MP7 Marui i tłumik dodający powera np. wii tech http://www.wiitech.com.hk/eshop/product_info.php?products_id=495 otaki.
 5. Zamówienia zbiera VISQ. Wysyła je do mnie jak zdecyduje że jest zamknięte. Robię mu wycenę DOKŁADNĄ każdej paczki, z wysyłką w USA, bez wysyłki z USA. VISQ dogaduje się z ludźmi odnośnie kasy, przelewa mi całość i robię zamówienie. Jak paczka będzie w moim punkcie w USA zamawiam paczkę do VISQ, przesyłam wycenę kosztów wysyłki. On rozsyła je poszczególnym osobom, zbiera kasę jak ją dostanę zamawiam paczkę z USA. Po około 6 tyg od zamówienia paczki przypływa ona do Polski. W razie czego pomogę w procedurze celnej lub w ominięciu cła i vatu.
 6. Poprawiam, ja robię wyceny kurs $ nie z Paypal a z Citi Handlowy, poza tym koszty wysyłki trzeba przeliczyć. Dla mnie 5%. Paczki bez ograniczenia wagowego. Koszt i tak rozłożyłbym proporcjoalnie do wagi, bo to jest sprawiedliwe.
 7. Niecałe 3.7$ wysyłka z USA za paczkę. Mam metodę na obniżenie cła, dlatego byłoby to około 10-12% wartości tej paczki. To jak, kręcimy lody? Mogę paczkę zamówić bezpośrednio do kogoś z Was, ogarniecie wtedy to bez mojej obecności :)
 8. 40 paczek, jaka to waga?
 9. Pod te kulasy możemy zrobić dedykowaną paczkę morską. Niestety w drugiej połowie marca wylatuję do USA, wracam w połowie kwietnia.
 10. Ja wyprałem swoje ilbe, które kupiłem używane. Myślałem że mocno straciło kolor, więc i tak nie zaszkodzi. Okazało się że po praniu odsłonił sie piękny i intensywny kolor, bo był przykurzony piaskiem wojny :)
 11. Został tydzień na zgłoszenia, Panowie do dzieła ;)
×
×
 • Create New...