Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Gdy miałem nową gumkę z systemy było ok z resztą tak jak u moich 2 kumpli z teamu którzy mają praktycznie tą samą replikę oraz gumki z systemy, więc nie wiem z kąd stwierdzenie że zawsze.. Ale mniejsza o to, włożyłem inną gumkę i broń śmiga ;pp

 

(to co zauważyłem to gumka z systemy jest trochę dłuższa od stockowej, ale to raczej wpływu nie ma)

 

dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

witam,

 

Mam podobny problem. Mam replikę m16 a2 JG III Generacji. Nowa, wymieniona gumka na Systemę. Była na pierwszej strzelance i pod jej koniec zauważyłem, że na semi replika strzela burstem. W chacie zauważyłem też, że po włożeniu pełnego i nakręconego maga replika robi ,,trrr'' i przez lufę wypada kilka - kilkanaście kulek.

 

Ktoś ma pomysł co jest nie tak? Mag? Hopup? Gumka?

 

dzięki

pozdr

w

Link to post
Share on other sites

witam,

 

Mam podobny problem. Mam replikę m16 a2 JG III Generacji. Nowa, wymieniona gumka na Systemę. Była na pierwszej strzelance i pod jej koniec zauważyłem, że na semi replika strzela burstem. W chacie zauważyłem też, że po włożeniu pełnego i nakręconego maga replika robi ,,trrr'' i przez lufę wypada kilka - kilkanaście kulek.

 

Ktoś ma pomysł co jest nie tak? Mag? Hopup? Gumka?

 

dzięki

pozdr

w

 

 

Stawiam na gumkę kołnierzyk jest rozbity i nie trzyma kulek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...