Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...

Zapytam tutaj by nie zsczynac nowego tematu.

 

Jakie zawieszenie jest uzywane do tej repliki?? Jak je zamontowac, gdzie kupic??

 

Kurde z tuly nie ma zadnego "zaczepu" na zawieszenie, i choc mozna dokupic cos takiego to nie bardzo rozumie jak to zamontoac by nie latalo po calym "trzonie" kolby.

 

Dzieki z gory za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Osobiście polecam zawieszenie jednopunktowe. Ten zaczep, co podałeś jest ok. Na pewno nie będzie latał, ponieważ, aby go zamontować musisz odkręcić kolbę i go umieścić pomiędzy nią, a korpusem repliki. Problemem jest to, że ten zaczep nie ma miejsca na kable i u siebie musiałem popracować nad nim trochę pilnikiem. Ale spoko, 10 minut i jest super. Ponieważ przykrywa to miejsce kolba nic nie widać.

Żadna filozofia :-P

Link to post
Share on other sites

A na tak genialny pomysł żeby w instrukcję spojrzeć to nikt już nie wpadł?? Bo leży przede mną właśnie instrukcja od P&J Guns i jest tam świetnie i dokładnie wszystko opisane i pokazane na obrazkach, łącznie z POLSKIMI opisami. I ogólnie jest tam wszystko co potrzebne do obsługi repliki, z opisami po polsku i obrazkami. Ale po co są instrukcje, lepiej na forum śmiecić ... :roll: Pomijam już fakt że włożenie i podłączenie baterii w tej kolbie to zadanie z którym poradziłaby sobie średnio rozwinięta małpa :wink:

Link to post
Share on other sites

A na tak genialny pomysł żeby w instrukcję spojrzeć to nikt już nie wpadł?? Bo leży przede mną właśnie instrukcja od P&J Guns i jest tam świetnie i dokładnie wszystko opisane i pokazane na obrazkach, łącznie z POLSKIMI opisami. I ogólnie jest tam wszystko co potrzebne do obsługi repliki, z opisami po polsku i obrazkami. Ale po co są instrukcje, lepiej na forum śmiecić ... :roll: Pomijam już fakt że włożenie i podłączenie baterii w tej kolbie to zadanie z którym poradziłaby sobie średnio rozwinięta małpa :wink:

 

Skoro jesteś taki rozgarnięty to na pewno wiesz, że nie wszystkie sztuki otrzymały instrukcję do karabinu. Ja i pare innych osób (włącznie z kolegą który założył temat?) nie posiadamy instrukcji, a forum jest od tego aby służyć pomocą w takich przypadkach. Co prawda autor tematu nie do końca zachował się poprawnie, bo informacje jak włożyć baterię są w tym temacie:

 

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=57449

Link to post
Share on other sites

Dziwne, ja zamawiałem już z 5 replik, zarówno Cymy jak i P&J i jakoś instrukcję miałem przy każdej ... :roll: Poza tym tak jak mówię, jeśli ktoś nie daje sobie rady z tak banalną czynnością jak podpięcie baterii do karabinu i włożenie jej do kolby to powinien się zastanowić czy jest to zajęcie dla niego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...