Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Korpusy produkcji King Arms


Recommended Posts

Witam, posiadam replike karabinka szturmowego M4 produkcji G&P. Ostatnio wacham się nad wymiana orginalnego korpusu na korpus KA ( http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2559 ) ze względu na atrapę zamka i patent z otwieraniem wyrzutnika łusek oraz mechnizmem przeciw wypadaniu przedniemu pinowi. Interesuje mnie jednak jakość wykonania samych oznaczeń na body i jak one się mają do tych z korpusu g&p oraz o spasowaniu dolnej części body z górnym. Jeżeli miał ktoś z tym doczynienia bardzobym prosił o opinię!

Link to post
Share on other sites

Mam u siebie ten model o który pytasz. Ogólnie oznaczenia są wykonane czytelniej i staranniej niż w G&P, mają ostrzejsze kontury. Ich rozmieszczenie jest również inne - w G&P są za wysoko. Nie ma mowy o jakimkolwiek niespasowaniu połówek, szpar itp, wszystko jest na swoim miejscu i idealnie się pokrywa ;-) Postaram się później wrzucić fotki porównujące oznaczenia w GP/KA

 

Pozdrawiam,

Tomek!

Link to post
Share on other sites

Tak jak obiecałem

 

Oznaczenia G&P - jakie są każdy widzi

1ec4a61a515519afm.jpg

 

King Arms

5b973923e2c72280m.jpg

 

Nie trzeba się specjalnie przyglądać żeby dostrzec różnicę ;-) Ogólnie spasowanie ekstra, żadnych szpar, piny nawet nie drgną. GB Classic Army wchodzi bez problemu z GP pewnie będzie podobnie. Warto zainwestować w dedykowany zatrzask magazynka KA, w tej chwili mam u siebie zatrzask od CA, jest trochę za krótki (co widać na fotce), zapytaj w asgshopie czy ten od GP będzie idealnie pasował. Jeśli masz tylko kasę to bierz bez zastanawiania, naprawdę warto.

 

Pozdrawiam,

Tomek!

Link to post
Share on other sites

Tego niestety nie wiem, nie mam w tej chwili dostępu do żadnej emki G&P. Ale skoro KA jak i G&P są grafitowe także jakichś dużych rozbieżności w kolorze bym się nie spodziewał. Chociaż wiadomo, dwóch różnych producentów - zapewne dwa różne odcienie grafitu. Najlepiej napisać do asgshopu i zapytać ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...