Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Neskey

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 1. Wg mnie realiach ASG raczej bajer - i tak strzelamy na kilkadziesiąt metrów, a swoje waży taka dostawka i jeszcze w przypadku odstawienia na bok w montażu "flip to side" przysłania część pola celowania.
 2. @zbyt jeśli poprawnie się korzysta z kolimatora (tzn celujesz z wykorzystaniem obojga oczu) to nawet całkowicie przysłonięty kolimator od strony celu np. zaślepką nie uniemożliwia celowania. @TheOne dobrze jest zawsze mieć mechaniczne przyrządy celownicze w pogotowiu w razie awarii kolimatora (kiedy żadne zapasowe baterie nie pomogą), poza tym można łatwo sprawdzić czy np. kolimator trzyma zero. Ostatecznie jednak kolimator nie potrzebuje wykorzystania dodatkowo muszki czy szczerbinki do poprawnego celowania.
 3. Czyli krótko mówiąc nie ma innego pasującego łoża jak od innego G&G? Jak rozumiem jednak te G&P będą pasować bo przeróbkach? Jeśli tak to czy jest to trudne do zrobienia i co trzeba przerabiać?
 4. Skorzystam z tematu i zapytam się czy do M14 G&G pasują konwersje G&P? Chodzi mi o zamianę łoża w Veteranie na kompozytowe z chwytem pistoletowym bo trochę kuleje ergonomia :P
 5. Hmm, dzięki za radę; przemyśle te magi jeszcze. Jak ktoś mądry powiedział - "nie stać mnie na tanie rzeczy" więc fakt lepiej dołożyć trochę i mieć względnie spokój niż zaoszczędzić i mieć magi na pół sezonu :/ Kto wie może pójdę w kierunku HPA? No ale to pewnie na jesień przy niższych temp.
 6. @pidzejfat super, dzięki za info bo aż wstyd się przyznać byłem bliski wkopania się w zwykłe suwadło. A wiesz może, jeszcze czy taki zestaw Bombera będzie dobrze współpracował z magami G&P, np z serii Magpula - bo Prowiny drogie a GHK na CO2 się sypią i jeszcze ten okrutny system aplikowania nowych kapsuł..
 7. Skorzystam z tematu i zapytam; może ktoś wie czy do customów Bomber'a opierających się na WA (wierzę, że Bomber poprsotu składa je z konwersji Prime'a i bebechów GP; jeśli jest inaczej proszę poprawcie mnie) pasują zestawy NPAS od RaTech'a dedykowane do zwykłych WA czy trzeba coś cudować? Ostatnio kombinuję ściągnąć takiego składaka i przełożyć mu jakąś preckę,komorę RaTech'a i NPAS jednak co do tego ostaniego nie jestem pewien czy pasuje. Z góry dzięki.
 8. Witam - czy ktoś już kupował w CRW? Wydaje mi się, że sklep ogólnie znany jednak nie znalazłem teamtu. Jesli jest ktoś kto mógłby podzielić się opinią czy watro to bardzo proszę. Planuję zakupić gdzies gbbr i parę magów więc nie chciałbym pchać się w jakieś niepotrzebne kłopoty.
 9. To jest chyba ta seria przeznaczona "dla młodszych" o obniżonej prędkości wylotowej, pozatym to pełnoprawna hicapa. Jest nawet podpis przecież "Marui R Series Handguns targeted for minority users, same blowback and cycling action but with much lower muzzle velocity."
 10. Przez dobrze obsługiwaną masz na myśli kulturę ognia :P ? Bo nie chce pchać się w CO2 bo to raczej bez sensu i jeszcze prędkość wylotowa podjedzie w górę.
 11. To srebro na dolnym szkielecie to jakieś nakładki? Są z plastiku czy może metal?
 12. A czy hi-capa 5.1 ma jakąś szynę montażową fabrycznie pod lufą czy może trzeba cudować i kupować oddzielnie? W hi-capie 4.3 (http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=TM-PS-HC43DS&search=special&rs=hi-capa%204.3&catid=&cat=) wyraźnie widać szynę i martwię się czy 5.1 też ma ;) Generalnie jakie są różnice między 4.3 a 5.1 i dlaczego polecacie 5.1? Martwię się pozatym czy zwykły GG poradzi sobie z cięższym zamkiem metalowym - wystrzeli cały mag czy trzeba zaworek wymienić?
 13. To może odświeżę trochę pytaniem czy do twardych kabur z tworzyw dedykowanych do tradycyjnej 1911 wejdą takie krótkie wersje i podobne: http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=category&item=WA-PS-SVVH&search=special&rs=WA%20Handguns&catid=7&cat=17 Wydaje mi się, że nie będzie problemu ale wolę się upewnić
 14. A jak wygląda kompatybilność Ino np. z przednim chwytem lub zestawem szyn RIS/RAS na front jeśli chciałbym coś takiego przełożyć z WA(G&P)? Będzie trzeba coś piłować? Mam też pewne obawy związane z użyciem uppera od WA(G&P) w Ino - czy będą występowały jakieś luzy? Rozumiem że z takimi rzeczami jak muszka czy kolba to nie ma problemu jeśli chodzi o taką wymienność między tymi replikami. BTW mogliby wypuścić wkońcu jakieś magi CO2 przeznaczone do WA/Ino
 15. No właśnie moja kopia nie daje rady w dzień bo plamka jest niewidoczna gdy jest trochę słoneczniej dlatego zastanawiałem się nad KA lub GP ponieważ myślę że w markowych koli plamka powinna lepiej dostosowywać się do jasnośći niż w mojej kopii. Jednak jeśli ACM też daje radę to czemu nie, a trochę grosza chyba zaoszczędzę
×
×
 • Create New...