Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RESIDENT EVIL 5


Recommended Posts

Cos Dla Fanow Konsoli RESIDENT EVIL 5

 

PREMIERA W POLSCE

 

Przepraszam za usterki, tutaj zamieszczam to co powinno byc we wczesniejszym poscie :

 

 

"Czternasta już (włączając w to celowniczki z cyklu Dead Aim i gameboyowy RE: Gaiden) część sagi Resident Evil, opatrzona nieco mylącym numerem 5, zabiera nas do Afryki. Tam, znany z części pierwszej Chris Redfield, pracujący obecnie dla agencji BSAA, musi powstrzymać śmiercionośną epidemię, zmieniającą ludzi w żądne krwi bestie.

 

Podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii naszymi przeciwnikami nie będą klasyczni zombie znani z pierwszych cześci gry, lecz walczyć będziemy z zainfekowanymi wirusem T ludźmi. Rozgrywka też uległa zmianie w stosunku do porzedniczek, zerwano ze statyczną kamerą a’la Alone In The Dark i jak przystało na dobrą grę akcji kamerę umieszczono za plecami głównego bohatera. Ponadto będziemy mieli możliwość zwiedzania poszczególnych lokacji za dnia.

 

Do obrony przed zainfekowanymi mamy standardowy residentowski arsenał, zaczynając od noża i zwykłego pistoletu, a kończąc na shootgunie i karabine maszynowym czy granatach. Należy również wspomnieć o dodatkowej grywalnej (kierowanej przez drugiego gracza), bądź sterowanej przez komputer tajemniczej towarzyszce naszego bohatera.

 

Capcom wysoko postawił poprzeczkę konkurencji, postarali się jak mogli - gra chodzi w 60 klatkach na sekundę. Oprawa graficzna oraz dźwiękowa stoją na naprawdę wysokim poziomie i głównie dzięki nim, gracz nie jeden raz poczuje gęsią skórkę na ciele. Modele postaci są wykonane bardzo dobrze, możemy przyglądając się im dokładniej zauważyć podkrążone oczy, czy kilkudniowy zarost na twarzy."

 

 

PREMIERA W POLSCE za 25 dni

 

jeszcze pare linkow z trailerami :

 

http://www.ps3info.pl/story-382-Resident-E...paign-cz-2.html

 

http://www.ps3info.pl/story-482-Resident-E...ki-trailer.html

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No ja już gram na xboxie. Powiem, ze dośc trudna gra. Cięzko się steruje i ciężko broni, nie wiem jak złąpać za coś, np za kij i walić nim w ryj? Jak na razie nie straszy mnie gra. Może dlatego,że w ten sam dzień przeszedłem jedną plansze Fear2.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...