Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z SAM-R G&P


Recommended Posts

Witam,

 

Ostatnio w replice padła mi komora HU. Zgodnie z tym, co przeczytałem na forum wymieniłem ją na KA. Dołożyłem do tego preckę SYSTEMY, trochę teflonu i ... pojawiły się problemy.

 

Mam 3 rodzaje magazynków: oryginalnego mid-capa G&P, low`y G&G i krótkie mid`y TM. Problem polega na tym, że HU podkręca kulki jedynie w magazynku G&P. W pozostałych albo w ogóle magazynek nie podaje kulek, albo strzela 2 kulkami, albo strzela bez podkręcania.

 

Możliwe jest, żeby powietrze kierowało się do gniazda magazynka zamiast do lufy (ze względu na nieszczelności) ?

 

Miał ktoś może podobny problem, ewentualnie wie jak mógłbym go rozwiązać?

Link to post
Share on other sites
Możliwe jest, żeby powietrze kierowało się do gniazda magazynka zamiast do lufy (ze względu na nieszczelności) ?

Jak by tak było to replika nie strzelała by na każdym magazynku.

 

Problem leży raczej w połączeniu komora-magazynek.

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem mocowanie magazynków w body i rzeczywiście magi G&P i TM po umieszczeniu w gnieździe mają luzy w osi pionowej (ręką mogę je dopchnąć do komory HU).

 

Jest jakiś prosty sposób na poprawienie skojarzenia pomiędzy zatrzaskiem a magiem? Do poprawienia jest albo zatrzask albo magazynek.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Ja w swoim SAM-R z G&P degustuje się magazynkami bo nawet te z G&P latają, porostu te repliki mają luźniejsze gniazda, niektórzy podklejają taśmą magazynki ale to nie daje nic kwesta jest chyba wy wycięciu przy zatrzasku, bo trzeba patrzeć i kontrolować ręką czy dobrze dociśnięty magazynek i czy zatrzask odblokowujący kulki przy wylocie do komory je podaje.

 

Zapewne autor poradził sobie z problemem przez te ostatnie prawie 4 lata.

 

S1

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...