Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wyciszenie repliki g36k jg i mp5sd6 jg


Recommended Posts

Trza beż brać poprawkę na nowe "mięsko armatnie" ;-). U nas bardzo często takowe jest praktycznie co drugą strzelankę i zauważyłem, że niektórym tak skacze adrenalina, iż nie czują czasami kilkukulkowej >400fps serii. Zresztą nie tyczy się to tylko nowych graczy - tutaj już każdy ma swoje własne doświadczenia.

 

Moim skromnym zdaniem najlepszy do wyciszania jest spring - takowy z tłumikiem i grafitem na sprężynie to mały sajlent kiler ;-).

Link to post
Share on other sites

1. Nie z 10m, tylko z 15-20m

2. Uszy myję, choć nie wiem jak jest z wami, bo już dobre kilka razy powtarzam wam to, że jak się chce, to się da :wink:

2a. Podawałem też z czego strzelam :wink:

3. W GB nie było wymieniane nic.

4. Tłumik miał ponad 30cm, z czego jakieś 20cm było na komory tłumiące, a było ich trochę

5. Wszystkie komory zostały zrobione z szarej otuliny do ocieplania rur (np. miedzianych)

6. Niestety konstrukcja była czasem trochę wadliwa, gdyż ułożone pierścienie pozostawiały dziurę średnicy nie wiele większej niż zew. średnica lufy i zdarzało się, iż kulka natrafiła na otulinę. Czasem wystarczyło po prostu ją z tamtąd usunąć, ale bywało i tak, że dewastowała kilka pierścieni, które trzeba było poźniej wymienić, bo blokowały drogę innym kulkom.

7. Pozostawianie dziury o większej średnicy psuło w pewnym stopniu efekt, ale też nie było tragicznie.

Link to post
Share on other sites

Panie ale z tych 20 metrów to nie będzie może słychać jak kulka opuszcza lufę ale zębatki i silnik to nawet nowicjusz usłyszy. Sory w swoim GB mam wszystko co daje cichość, otulin na gb też jest trochę, tłumik jest potężny ale dopiero z 30 metrów nie słychać...

Link to post
Share on other sites

A świst kulki słychać tylko jak kulka przeleci obok ucha... lub trafi w ucho, jak kto woli :-F

 

Nieprawda - z pewnością świst zależy od bardzo wielu czynników głównie od temperatury powietrza, wilgotności, prędkości początkowej kulki itd. Zauważyłem, że częściej taki świst słyszałem w zimie, niźli w cieplejszych porach roku, ale bodaj jest temat na ten temat (polska język trudna język ;-) ), więc jak chcesz dowiedzieć się więcej to poczytaj...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...