Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]VSR-10 Pro-Sniper


Recommended Posts

Ja poczekam na wersję real schock - pseudo drewniana. Pozatym musze się ich spytać kiedy będzie listwa ris i czy niski montaż 20mm będzie pasował do lunety 3-9x50 CA (może trzeba będzie wziąć średnie. Czekam z niecierpliwością :D

 

*a Wy kupujcie póki jeszcze jest !!! i dawajcie o nim info :wink:

Link to post
Share on other sites

w sklepie internetowym nie widze ale podobno ich oferta jest znacznie szersza

 

tylko ze jest maly problem

nigdzie nie widze montazu pod lunete itp

 

to tak jakby kupic mercedesa bez kol (cieszysz sie ze masz wszyscy podziwiaja ale i tak nie mozesz nim jezdzic)

dopuki nie sprowadza tych czesci zadnemu ze sklepow nie wroze sukcesu marketingowego

Link to post
Share on other sites

oj ludki nie łaska poszukać sobie w googlu

to jest podręcznik upgrade'u VSR-10

http://www.honolulu888.homestead.com/Vsr10.html

cześci można zakupić na WGC, na www.laylax.com

First Factory robi różne cudeńka do tego powodujące zwiększenie prędkości wylotowej kulki ponad 500 fps (0,2) oraz moc 1.9 J

 

Lista tego co trzeba zmienić żeby uzyskać takie cudo:

- głowica cylindra Laylax,

- SNP 2 joulowa spręzyna (6mm)

- metalowa prowadnica spręzyny z łożyskowaniem

 

Strzały można oddawać na odległość 250 ft.

 

Tu jest jeszcze dyskusja o upgradeach - bardzo pouczająca:

http://www.airsoftplayers.com/forum/topic....p?TOPIC_ID=2936

A tu po japońsku strona wariatów przerabiających VSR na broń boga wiatru :P

http://ww6.enjoy.ne.jp/~respectevo5/vsr-10.html

Pozdrawiam

PA.

Link to post
Share on other sites
oj ludki nie łaska poszukać sobie w googlu

 

No i po co to zdanie? Nie mogłes zaczać od drugiego?:)

Nie zadałem ci pytania "która pompka jest najlepsza" :) ,ale pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi na forum.Jeśli nie chcesz ,nie odpowiadaj,ale nie wal dąsów ok?:))Forum służy właśnie do wymiany wiadomości.Jeśli je posiadasz wymień się.Za dalsza cześć odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wiem, że to forum służy wymianie informacji, ale często są zadawane pytania, na które łatwiej znaleźć odpowiedź i to pełniejszą (wręcz nieskończoną) po prostu wpisując to pytanie w wyszukiwarkę sieciową.

W tym przypadku wystarczy: vsr-10 upgrade

Wyskoczy Ci tyle linków z informacjami, że nie sposób wszystkich przeglądnąć.

Pozdrawiam i się nie oburzaj

PA.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ponieważ jestem posiadaczem vsr-10 chciałbym wspomnieć o pewnym myku autorstwa Hargina. mianowicie Hop Up wymaga poprawy w Vsr-10 jest nawet o tym na takiej stronie ale nie wiem czy Hargin widział ją przed zrobieniem tego w swoim gunie. Chodzi o wymianę gumeczki (kawałka rureczki gumowej) która naciska na gumkę główną od HU (tą nałożoną na lufę) trzeba wymienić ją wg. Hargina na twardszą ale moim zdaniem (co sprawdziłem) należałoby wymienić na lekko tylko twardszą i węższą (mniejszą) przez co mamy dokładniejszy HU. Hargin mówił żebym wymienił na kawałek kabla Z kablem w środku. zrobiłem tak i zauważyłem że kulki lecą w trawę po 20m (na tyle upadają) nie wiem może zły kabel dałem ale teraz założyłem nieco węższy i BEZ drutu w środku (sama koszulka) przy czym jest ona twardsza od Stockowej. Sprawdzałem i jak narazie działa wyśmienicie. napiszę jak coś się zmieni :D nie daj Boże ...

Link to post
Share on other sites

Lista tego co trzeba zmienić żeby uzyskać takie cudo:

- głowica cylindra Laylax,

- SNP 2 joulowa spręzyna (6mm)

- metalowa prowadnica spręzyny z łożyskowaniem

 

 

PA.

 

PA a ile te upgrajdy kosztuja?

Link to post
Share on other sites

ale mnie teraz na nia nakreciliscie, czy ona naprawde jest tak dobra jak niektózy mówia, ja próbuje narazie snajpowac z moim xm'em z Tm (spring) ale trza by sie przezucic na cos mocniejszego :wink:

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

stockowa moc nie zapewnia przyzwoitego poziomu zabawy

 

czekam na upgrade, ktory ma przyjsc na dniach wiec opisze co sie zmieni. Jesli nie bede zadowolony, to VSR bedzie na sprzedaz - szykowac wiec kase :twisted: :twisted: :twisted:

Link to post
Share on other sites

UWAGA : OTO SPOSÓB NA HOP UP IDEALNY :D właśnie po testach odkryłem sposób jak zmodyfikować HU aby działał tak jak należy. Przy gumce stadard kulka podkręcała się różnie ale przy tym patencie jest WYŚMIENICIE. na 20m oddałem 15 strzałów do puszki po farbie (mniejsza od puszki po COLI !!) i 15 BYŁO CELNYCH!! Przy stockowej gumce nie jest to możliwe. Oto jak zmodyfikować HU. sprawa jest prosta i ogranicza się do wymiany wałeczka który naciska na gumkę właściwą HU. Myśle że każdy wie jak rozebrać HU w VSR-10 więc przejde do sedna - materiał!! Otóż najlepszy okazał się wyć.... kawałek wkładu do długopisu (żeby było łatwiej oto zdjęcie tego wkłada "już po ucięciu" - czarna końcówka) ucinamy końcówkę na długość taką jak gumka stockowa i wstawiamy ją zamiast gumki PROSTE A EFEKT ZDUMIEWAJĄCY!!. Oto fotka jaki wkład trzeba nabyć :D

 

wklad.JPG

Link to post
Share on other sites

I jak Hargin?? Czy duzo sie zmienilo po tym upgrade?? I napisz jeszcze co wymieniles i za ile :) (dostalem maila z machineguna, ze niedlugo pojawia sie czesci do upgrade VSR-10)

Zastanawiam sie nad kupnem real shock version...ale piszecie, ze moc stockowa nie jest zadowalajaca, wiec nie moge sie zdecydowac VSR czy elektryk...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...