Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Afgaraq 5 - 16-17 maja


Recommended Posts

Kolejna edycja kultowego już larpa odbedzie się w tym roku w weekend 16-17 maja w okolicach Warszawy!

 

Afgaraq 5

 

czyli

 

Precz z Tyranią

 

 

posterqqq.jpg

 

Nastał czas wolnego Afgaraqu!

 

Lecz czy rzeczywiście wolnego? Co prawda odbyły się wolne wybory prezydenckie jednak wkrótce okazało się, że większość kandydatów została skrytobójczo usunięta lub uciekła z kraju. Dziwnym trafem potężny klan Dul-Haras rozgłosił wszem i wobec, że ich ukochany przywódca Tato-Haras nie tylko nie zginął ale ma się wyśmienicie. Większość świadków jego śmierci zaginęła w tajemniczych okolicznościach (a nieliczni pozostali przy zyciu proszeni są o pilny kontakt z Urzędem Bezpieczeństwa, oczywiście w celu odbioru czeku na milion dolarów). Co prawda niektórzy źli ludzie śmią bezpodstawnie twierdzić, że władzę sprawuje podstawiony sobowtór lecz i Ci również giną w niewyjaśnionych okolicznościach lub są proszeni o pilny kontakt z wyżej wymienionym urzędem w wyżej wymienionej sprawie. Oficjalna prawda jest jednak taka, że kula przeznaczona dla Al-Taty utkwiła w srebrnej piersiówce ze świętą podobizną wielkiego Ni-Chujaka a rzekoma krew płynąca z jego ran to tanie wino w które zaopatrzył w hotelu Bollywood (który jako jedyny prowadzi wyszynk nocny, atrakcyjne ceny!!!).

 

Tato Dul-Haras, mąż opatrznościowy dla umęczonego narodu, przejął ster władzy we własne, mężne ręce i objął urząd prezydenta. Jednakże zbyt szybko okazało się, iż bardziej niż o dochód narodowy brutto dba o swój dochód osobisty netto. Rzeczywistość okazała się brutalna, kasa zaczęła płynąć do prywatnych kieszeni. I nikt by się niczemu nie dziwił gdyby nie to, że wszystkie kieszenie należały do Al-Taty. Władza tradycyjnie okazała się skorumpowana i nieudolna a oponenci zostali wysłani do jednego z zaprzyjaźnionych krajów w ramach wymiany naukowej realizującej program "Poznaj Tajniki Wydobycia Uranu". Naród zamiast widzieć poprawę widzi wyłącznie oddziały milicji obywatelskiej oraz bezlitosnych poborców podatkowych.

 

Tak dalej być nie może, uciemiężony Lud Afgarski domaga się udziału w zyskach. Społeczeństwo Afgaraqu skupione wokół czterech największych wizji politycznych zmierza do przejęcia władzy w imię powiększenia ogólnego (a w szczególności swojego) dobrobytu. W pozakulisowych rozgrywkach biorą także udział światowe mocarstwa pragnące zdobyć kontrolę nad głównym dobrem naturalnym Afgaraqu: najwiekszymi na świecie, strategicznymi rezerwami piachu naturalnego.

 

Czy uda się obalić tyrana? Czy władza wróci w ręce ludu, lub przynajmniej jego przedstawicieli? Przyłóż rękę do szykowanego przewrotu a my sprawdzimy czy przypadkiem w Urzędzie Bezpieczeństwa nie czeka na Ciebie jakiś nieodebrany czek.

 

 

Chetnych zapraszamy do zgłoszeń i dyskusji na Warriorze w dziale poświęconym tej imprezie: http://www.warrior.pl/forum/viewforum.php?f=126

Link to post
Share on other sites

mam takie pytanie urodziłem się 25 listopada 1992 czy z tym wiekiem mógłbym brać udział w nazwę to imprezą jak tak to gdzie mógłbym się dostać posiadam mundur US army czy do ambasady amerykańskiej są jeszcze przyjmowani ludzie ??

Link to post
Share on other sites

co jest z tą rejestracją na forum zarejestrowałem się wysłałem e-maila na adres Escalon.Inconnu@interia.pl i nadal nic a bez rejestracji nie mogę napisać pw do szefa frakcji czy mnie do niej przyjmie a czas ucieka

Link to post
Share on other sites

Ja miałem tak sama więc po 3 miesiącach założyłem drugie konto i aktywowalii je po tygodniu.

 

Mam kilka pytań:

 

1.Ile i do kogo trzeba zapłacić?

2.jak z legitymowaniem sie osób niepełnoletnich na starcie imprezy(mam na mysli co będzie potrzebne)?

3.Czy ma być deklaracjia, jeżeli tak to prosze o podanie jej treści?

4.Jakieś dokładniejsze namiary oraz punkt zbiórki.

Link to post
Share on other sites

Z przyjemnością informuję, że cykliczna impreza Afgaraq pozyskała sponsorów!!!

 

 

IPhone054-1.jpg

 

Coyote ASG - jedyny w Polsce oficjalny dystrybutor Celcius Training Weapon

Jest to nowy sklep airsoftowy (www.casg.pl) którego otwarcie zbiega się z A5. Witamy!

 

clogo_big.jpg

 

Capri ASG - profesjonalny sklep airsoft

Capri (www.asg.com.pl) jest z nami obecny od wielu edycji Afgaraqu i cieszymy się, że i w tym roku tradycji stanie się zadość.

 

NAGRODY będą przyznawane za najlepsze postaci/role/teamy które najwięcej, zdaniem orgów. wniosą do klimatu A5. Punktowana będzie kreatywność i zaangażowanie.

 

 

Pierwsza nagroda Coyote ASG - www.casg.pl

12 butelek kulek BLASTER 3000 - 36 000 kulek

 

Druga nagroda Capri ASG - www.asg.com.pl

6 butelek kulek BLASTER 3000 - 18 000 kulek

 

Trzecia nagroda Capri ASG - www.asg.com.pl

3 butelki kulek BLASTER 3000 - 9 000 kulek

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na Afgaraqu pojawili sie kolejni sponsorzy!

 

 

 

oscommerceprofessional.gif

 

Firma ASG PRO ufundowała nagrodę specjalną: Glock G34 firmy KSC!!!

 

logo.png

 

Firma Ironbro ASG - www.ironbroasg.pl ufundowała kolejną nagrodę specjalną: klameczka SOCOM od STTi wraz z 5 pakami kulek Ironbro.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...