Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie o części do Upgrade


Recommended Posts

witam, mam pytanko mianowicie, mam boxa v3 a kolega v2 i chciał mi dać wzmocnione części i tutaj pytanko czy głowica tłoka, cylinder i głowica cylindra by mi pasowała w moim boxie??

 

Drugie pytanko to czy jak mam lufę 450mm i dam 650mm to będę musiał zmienić cylinder, bo czytałem w sklepach że cylinder jest pod odpowiednią lufę?

Link to post
Share on other sites

Głowica cylindra nie będzie pasowała. Reszta owszem.

 

Co do lufy, to na cylindrze typu 0 można wsadzić 590 mm, dopiero przy przedłużonym gearboxie można 650 mm dać. mogę się mylić, proszę w takim razie o poprawienie tej informacji.

 

Aha i nie box, tylko gearbox :)

Link to post
Share on other sites

dłuższa o 14cm to juz i tak sporo ze moze bycspadek mocy. po co ci krowa która nie bedzie poręczna ? ( no dobra sam mam replikę co ma metr długosci ale i w budynkach umiem nia sprawnie operowac :) ( zeby nie było nie strzelam w budynkach z nie tylko z boczniaka) ;)

Link to post
Share on other sites

Żeby nie zakładać nowego tematu spytam się tutaj, czy dysza od emki będzie pasować do AK, chodzi o to że moja stockowa dysza jest dłuższa niż oryginalne dysze do AK (które u mnie nie pasują bo są zbyt krótkie) a z tego co wiem dysze do emek są o 2-4 mm dłuższe. W innym temacie czytałem że ludzi wkładali do G36 dysze albo zestawy do AUG'a i działało. Co o tym myślicie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...