Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy ta część powinna się ruszać ?


Recommended Posts

Witam.

Pęknięty gearbox zmusił mnie do jego wymiany na nowy. Teraz po złożeniu broń nie strzela tylko pluje kulkami. Niektóre nawet na 2-3m :) Nie wiem dokładnie jaki jest tego problem. Zauważyłem, że kulki bardzo ciężko przechodzą przez komorę hp-up ale to już zrobiłem a tu nadal to samo. Czy ta część na zdjęciu powinna być ruchoma przy każdym strzale i poruszaćsiędo przodu i do tyłu ? http://img211.imageshack.us/my.php?image=zdjcie067p.jpg

Edited by Artur1x
Link to post
Share on other sites

Tak, dysza musi się poruszac do przodu i do tyłu. Dzięki temu kulki mogą się dostac do komory :) Ta częśc jest raczej ok.

Na hop-upie ustawionym na zero również kulki ledwo co wylatują?

Czy mocno jest wysunięta gumka gdy popatrzysz do lufy od strony komory?

Link to post
Share on other sites

Tak kulki bez problemu przelatują przez komorę gdy jest na 0. Powietrze również wylatuje z tej dyszy z odpowiednią prędkością(tak mi się przynajmniej wydaje) aby wypchnąć dobrze kulkę. Tylko, że właśnie ta dysza nie porusza się. Wygląda na to, że musiałem jakoś źle skręcić gearboxa. Wiecie może co sknociłem ?

Link to post
Share on other sites

Dysza się nie porusza?

Źle zamontowałeś popychacz dyszy. Taka częśc pod cylindrem. Z prawej strony zaczepiona o dyszę, w środku sprężynka przymocowana do szkieletu GB, z lewej poruszana przez zębatkę tłokową (patrząc na to zdjęcie). Sprawdź czy zaczepiłeś tą sprężynkę w zielonym obszarze.

breakpoint.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...