Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SG/1 co o nim wiecie?


Recommended Posts

Johanem nie jestem :D :D ale tuningowałem AUG-a i P90 oba TM - a procedura podobna.

 

Aby z G3SG1 zrobić "full wypas" Snejperkę/ RKM trzeba wydać sporo PLN-ów :

 

Sprężyny powyżej 120 PDI wymagają wymiany szczerbatek - sorry :D zębatek, jak zębatki to i łożyska, najlepiej kulkowe, oczywiście wraz z wymianą sprężyny potrzeba wymienić tłok i łożyskowaną głowicę tłoka. No i oczywiście silnik. Przy sprężynach po wyżej 170 PDI warto zainwestować w wzmocniony Gearbox. Niby ludziom chodzą 210 PDI na gearboxie TM ale w każdej chwili może się roz..... puknąć :D, na koniec pozostawiłem pierdoły : łożyskowana prowadnica sprężyny, wzmocniony tappet plate, cylinder wzmocniony + warstwa teflonu, amumulator 12V tak z 3000mAh. I lufa precyzyjna coś koło 150 zeta.

Generalnie za taki upgrade 550 FPS kupisz sobie drugiego G3SG1 i granatnik SunProject go niego i jeszcze zostanie na masę kulek :D

 

Same zębatki, tłok, cylinder, głowica, łożyska, prowadnice i inne drobiazgi w zestawie to 1100 zeta.

Do tego wzmocniony szkielet gearbox'a 400 zeta, silnik który to uciągnie to jakieś 300 zeta, akumulator 200 - 300 zeta.

 

Mając 2500 zł spokojnie się zmieścisz. :D :D :D

 

Ja sobie darowałem, w obu (AUG i P90TR) wsadziłem prec lufę, tłok, głowica tłoka duraconowa z łożyskowaniem (a co ? zaszalalem :D ), łożyska metalowe, sprężyna 120 PDI, uszczelniona dysza.

Taki delikatny Upgrade, nie boję się strzelać z kumplami w budynku :D

Osobiście polecam CA33 też DUUUGI (cętkowany, kręty, jak wąż boa :) ) i można do niego wsadzić sprężynę 170 PDI bez obaw że się rozleci.

Ael taki jest urok giwerek z TM - mocniejsze upgrade SŁONO kosztują, CA wychodzą znacznie taniej. :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

Jestem jestem

 

wiec tak, ponieważ moja wiedza techniczna, zdolności manualne jak i zaplecze warsztatowe pozostawia troszke do życzenia. Zrobiłem upgreade w Camo ten maxymalny efekt to 535 fps'ów na kulce 0,2g i 450 fps'ów na kulce 0,28g. Celnie strzlał na dystansie 75m ale co tam człowiek nie jest taki, żeby jeszcze czegoś nie zmienić. Idąc za ciosem kontaktowałem się z Camo aż tu nagle nowa oferta jeszcze mocniejszcz sprężynaka i nowy mocniejszy GB. Efekt, cóż mam nadzieje że zobacze w tym tygodniu. G3 strzela tylko pojedynczym. No i ponieważ dodałem metal body i dużą lunetke troche waży.

 

Nie pytajcie mi się co mam w środku G3 - porostu nie wiem - pytajcie Camo:D

 

No i najwazniejsze minimalna odległość strzału to 20 m

Link to post
Share on other sites
Celnie strzlał na dystansie 75m

 

Smiem watpic w te odleglosci ;)

Celnie tzn jestes w stanie trafic czlowieka stojacego w miejscu?

Imho zmierz dokladnie ta odleglosc, bo na 75 metrow to celna moze, podkreslam moze, bylaby jakas sprezynowa snajpa ze sprezyna SPR380 PDI (nawet 650 fps na kulce 0,2).

Link to post
Share on other sites

A jak myślisz czemu sprzedałem AUG-a ?

Jednym z powodów zakupu P90 było to, że zawsze mi się podobał a 4 lata temu w Polsce był nie dostępny.

Drugim powodem było to, że AUG łatwiej sę poddawał konwersji - więcej miejsca na duże baterie, popularniejszy Gearbox. Więc co by nie kusiło :D spyliłem i nabyłem P90TR - lecz mimo to mnie wzięło i już zdążyłem to i owo podrasować. :D :D

 

ASG jest jak narkotyk :D :D strasznie uzależnia, zacznie się od, małej "duperelki" potem to, tamto, lufka precyzyjna, metalowy Hop-Up, zębatki. Zanim się obejżysz to z oryginalnej giwery mało zostanie. :D :D

 

Khem, khem. Trzymajcie się tematu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mi tez przeszkadza, tym bardziej ze nie planuje wyposazac AEG'a w optykę ani kolimator ( do strzelania na 50 m spokojnie wystarczą fabryczne przyrzady celownicze ) i chce ja wywalić, ale chodzi o to, czy mozna ją ściągnąc badź odpiąć bez rozbierania repliki i jak to zrobić najlepiej

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mój G3 na semi wali dublety, ktoś wie co z tym można zrobić?

 

A co do trzeszczenia, to generuje je głównie łoże przednie, wymieniłem je na drewniane i problem uległ znacznemu ograniczeniu [ale nie zniknął załkowicie]. Myślę, że po wymianie rury napinacza zamka na metal zjawisko zniknie całkowicie. Ale potrzeba do tego dużo kasy...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=4384...ighlight=g3+sg1

ja mam upgrade taki jak w powyzszym topicu.

Jak na razie dziala gun 3 lata, stockowa bateria, brak usterek (doslownie), stockowy gear, stock silnik.

 

 

Ktos napisal ze bron dla praworecznych :-) .... jestem typowym lewusem i jakos mi nie przeszkadza. Chyba jakis inny jestem.

aa07.jpg tutaj jakby ktos nie wierzyl.

aa14.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...