Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"SPREŻ" VSR-10 Pro-Sniper - konkrety


Recommended Posts

Mam kilka pytań do posiadaczy VSR-ki:

-Hargin wspominałeś coś o zmodyfikowaniu hop-upu i o zmianach w cylindrze, możesz opisać dokładniej?

-proszę o RZETELNE określenie osiągów na przykład w porównaniu ze stockowym AEG

-czy można już u nas dostać uszczelkę do głowicy tłoka?

-czy ktoś z was wie już cokolwiek na temat wersji G-SPEC?

(Od Moderatora: następnym razem błędy ortograficzne poprawię na czerwono i będzie Ci wstyd; sprawdź czasem z pomocą słownika.)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludzie no po prostu strach się bać. Jak przeczytałem to wszystko to mi szczena opadła. tyle gadki o jednego guna... Sam mam vsr-10 i powiem tyle: bez upgradów celność jej jest w granicach 30m (mówię o ludziach) nie przesadzajmy i już (FBoardPro nie mam nic do Ciebie od razu mówię).. Bez upgradów nie pograsz w asg !! (chyba że reszta ma tylko sprężyny od UHC :D tzw. klamki). Po upgradzie (btw. za około 450-500zł z lufą 6.03 trochę więcej) można już spokojnie pośmigać... to tyle... co do upradu to piszę co JA będę zmieniał : Prowadnica, sprężyna (210-270%), tłok, głowa cylindra wszystko od LAYLAXA (www.laylax.com) . I skończmy gadanie wg mnie nie da się człowieka trafić już z 40m (no może raz na 10-15 strzałów bez wiatru) a co dopiero z 50........................... KONIEC, KROPKA. btw zapraszam na forum Snaperzy umieściłem tam fotki VSR-10 oraz jak zmodyfikować HU według wskazówek Hargina (w temacie VSR-10 Pro Sniper szczególy czy jakoś tak :D)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Może dla odmiany powróćmy do tematu- upgrejd VSR-10

Czy któś w polsce już próbował upgrejdu swojej VSR-10?

Jeżeli tak to co wymienił i jak się po tym replika sprawuje.

W machinegun pojawiła się spręzyna 170% ktoś montował?

I czy wogóle można wymienić sprężynę stock na taką bez wymieniania innych częśći na mocniejsze?

 

Pozdrawiam, Nemo

Link to post
Share on other sites

Witam , popieram apel o powrocenie jednak do tematu.

 

Otoz zamawiam do VSR-10 to co maja na mchg czyli sprezyne 170 % + prowadnice, do tego z WGC sciagam metalowa glowice tloka , cylinder i sam tlok, z tym ze tlok w innym sklepie (jednak to dojdzie za spory kawal czasu poniewaz poki co nie maja tych czesci na stanie). Co to zmieni postaram sie przedstawic Tobie na privie.

 

Z tego wiem wymiana tylko sprezyny np.170 % napewno nie pozostawi replike bez szwanku, pozostale czesci raczej dlugo nie wytrzymaja na tak duzym dodatkowym obciazeniu , prowadnica czy cylinder wczesniej czy pozniej poprostu sie rozpadna, wiec wydaje mi sie ze sama sprezyna nie jest dobrym pomyslem.

Link to post
Share on other sites

Wymiana samej sprężyny wg info z neta spowoduje większy "odrzut" w wersji RS jednak nie jest powiedziane, że tłok się rozpadnie. Najbardziej bałbym się o trzpień trzymający prowadniece i sprężnę (trzpień ten i jeszcze inn część można dokupić z pdi).

 

BTW mój upgrade plan:

tłok, głowica cylindra, sprężyna (jeszcze nie wiem jaka, może 150), prowadnica, trzpień + element spustu, .... zależnie jeszcze od odpowiedzi Szpilmena może się okazać że cylinder też (dzięki temu można będzie zmieniać zakres mocy - wsadzam stockowy cylinder lub dopalony; wystarczy przemontować rączkę).

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Witam odnawiam ten topic, poniewaz minelo juz troche czasu, przybylo czesci do VSR-10 i napewno przybylo ludzi co maja te czesci w VSR.

 

a wiec jak osiagnac 500FPS ???? jakie konkretne czesci (znalazlem na forum link do jakiejs strony zagranicznej, ale stronka nie dziala)

 

-czy lufa precyzyjna od VSR RS czy pro sniper ( dl 430mm) bedzie pasowac do Vsr g-spec ktora ma 303 mm.

 

-czy sprezyna SPR 250 PDI jest mocniejsza od 170SP laylax (na dzien dzisiejszy to chyba najmocniejsze sprezyny na MG.

 

-Z jaka sprezyna, zestaw cylindra leve 3, firmy PDI przezyje ???(oczywiscie z jaka najmocniejsza)

 

-jakie konkretne elementy spustu wymienic zeby sie nie popsulo:) po dopaleniu:)

 

P.S. Przepraszam za brak PL liter ale cos mi sie zwalilo i dziwne znaczki sie robia :)

 

*************************************************************

-nie znalazlem na forum odpowiedzi na w/w pytania, a przeczytalem (mam nadzieje) wszystkie posty o tej replice.

Link to post
Share on other sites

jak chcesz cos kopac przy vsr to zacznij od wymiany spustu albo przynajmniej kilku czesci

 

spust - http://www.uncompany.com/images/ff-zerotri...n-vsr10_big.jpg

 

http://www.uncompany.com/images/ff-trigger...r-vsr10_big.jpg

 

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=936

 

 

mam vsr g-speca od 4 miesiecy, wystrzelilem ponad 4000 jakos tak. 2 miesiace temu wsadzilem sprezyne 130 i teraz pauzuje z powodu spustu.

Material z korego zrobione sa czesci to ZnAl, niezly gownolit jak sie nie sciera to peka :evil:

 

a co do lufy prec tez wlasnie mysle nad tym zeby wsadziec ta 430mm

Link to post
Share on other sites

ja mysle wlozyc sprezyne 170 laylax i bedzie montowana w zestawie cylindra level 3 PDI - mysle ze wytrzyma ( nie schrzani sie to) tylko teraz problem jest z tym mechanizmem spustowym myslalem o zero triger system ale 160 dolców nie dam :) juz bym wolal tanake kupic :) a VSR sprzedac :)

 

czyli jak szatan powiadasz musze te dwie czesci kupic co napisales i jeszcze jakies :) ?

 

np. to tez jest potrzebne http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...97781ce58d44647 ?

Link to post
Share on other sites

wiec tak najlepiej kupic by bylo caly ten spust a jak nie to wymienic te czesci co pisalem, pewnie ten dzyndzel kiedys tez peknie jak jest w sprzedazy :lol: a co do sprezyny to uzytkownik Gism pisal mi ze wsadzil tak i nawet raz sobie nie strzelil bo mu sie rozleciala ta czesc co jest w machingunie :D

Link to post
Share on other sites

a z tego co ja zaobserwowałem, te różnice 150 czy 170, czy iles tam fps dadzą tyle, że kulka będzie miała większą prędkość przy wylocie z lufy tylko. Bardziej zaboli przy strzale z bliska, kulka lepiej przejdzie przez trawe i krzaki, ale zasięgu odczuwalnie nie przybędzie...

Link to post
Share on other sites
a z tego co ja zaobserwowałem, te różnice 150 czy 170, czy iles tam fps dadzą tyle, że kulka będzie miała większą prędkość przy wylocie z lufy tylko. Bardziej zaboli przy strzale z bliska, kulka lepiej przejdzie przez trawe i krzaki, ale zasięgu odczuwalnie nie przybędzie...

DariuszM prawi słusznie. To raz. Po drugie nie większość testów jest prowadzona na kulce 0.2 (która dla snajpera w airsofcie jest zupełnie nieprzydatna).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

troche odgrzeje temat bo może się to komuś przydać

 

Dostałem spust do vsr http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=975 podziękowania dla panów z MG za sprowadzenie wytwalość w odpisywaniu na moje meile :D a teraz konkrety. Rozpakowując go spodziewałem sie jakiegoś większego pudełka i zawartości, ale nie wtym rzecz bo co dobrze wygląda pewno jest gówniane :lol: . Przyglądając sie z bliższa mamy wgląd w cały środek spustu., sprawia wrażenie barrdzo solidnego ilość sprężyn zredukowano do minimum caly srodek jest metalowy i co najbardziej mnie ucieszylo nie ma dennej zapadki ktora trze, jest za to lozysko ktore zwalnia caly mechanizm. Duzy plus za to. Teraz może kilka słow o tlkoku, jest zrobiony profesjonalnie, no bo inaczej być nie może. Sładajac to wszystko do kupy wszystko pasuje co do mikrometra jedeny mał minus to to że trzeba upiłować kawałek osłony na spust od srodka bo jest za długa. Po tym zabiegu wszystko gra i buczy.

 

Kilka słów o radości jaką sprawil mi :

po pierwsze jak sie naciąga sprezyne to nie ma takiego czegoś ze tłok prwaie sie już zaczepił ale nie dokońca i odbija, tu jest abo siedzi abo nie

po drugie jest bardzo miekki przy sprezynie 130 takie moje odczucie

 

 

Na koniec powiem jak dla mnie strasznie duzo kasy ale oplacalo sie

 

POLECAM

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...