Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dziwny problem z CM.028


Recommended Posts

Witam.

 

Problem polega na tym że ak blokuje się z niewyjaśnionych przyczyn...

Podczas strzelania po prostu przestaje reagować, po naciśnięciu spustu poprostu brak reakcji, wygląda to tak jak by bateria nie była podłączona, a blokada spustu jest jakby podniesiona, nie dochodzi do końca...

A najciekawsze jest to że po kilku dniach ak sam z siebie zaczyna działać...

Zablokował się w ten sposób juz 3-4 razy a strzelałem z niego w sumie ze 3h

Proszę o jakieś wskazówki jak sobie z tym poradzić.

Gwarancję na karabin mam jednak chciał bym poradzić sobie bez niej...

 

Z góry dziękuję za pomoc...

 

Pozdrawiam Maniek15e

Link to post
Share on other sites

Nic nie musisz rozkręcać , spójrz po prostu do wtyczki czy blaszki nie są rozgięte , jak miałem w replikach wtyk mini zdarzało się to cały czas .

 

2 opcja raczej odpada coś mi się przypomniało że ten AK miał przylutowane kable to styków silnika , ale nie jestem tego pewien na 100% w końcu takiego AK miałem 3 lata temu .

 

Jest jeszcze możliwość że kable są gdzieś pęknięte i jak dobrze się ułożą prąd płynie a jak nie to kupa .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U mnie wystąpiło coś podobnego. Wyciągnij akumulator i sprawdź, czy kable we wtyczce ruszają się tak o około pół centymetra w przód i w tył. Sprawdź to i od strony aku, i od strony gearboxa. Jeżeli się ruszają - dociśnij do wtyczki i izolacyjną.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

Przepraszam że podłączam się pod twój temat Maniek15e , ale mój problem jest dość podobny

a mianowicie po wystrzeleniu około 700 kulek, przestał reagować całkowicie na naciskanie spustu, bateria jest na pewno naładowana, ale mino to silnik nie wydaje żadnego dźwięku, lecz bardzo się nagrzewa gdy naciskam spust, nagrzewają się także bateria i bezpiecznik,który jest sprawny.

 

pozdrawiam

 

proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...