Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy te gogle nadają się do walki z AEG-ami


Recommended Posts

Mam pytanie czy te gogle z tajgun.pl dokładnie te http://www.tajgun.pl/opis.php?lp=50 nadają się do walki z AEG-ami wiem wiem że dużo jest o złych goglach ale wszędzie piszą coś takiego "pamiętaj te gogle z praktikera mniej niż 8 zł. są nie dobre a pozatym nikt nie pisze które są dobre tylko które są złe.

Prosze op pomoc bo niedługo zaczynam zabawe z AEG-ami a chciałbym swoje oczy jeszcze troche trzymać na miejscu. Jest to kwestia bezpieczeństwa więc nie krytykujcie a pomóżcie. :?

Link to post
Share on other sites

Ja używam Gogli Cyberguna które są dostępne na military i parę razy kulkę na nie "przyjąłem" ale nie zawuażyłem jakichś zarysowań ani pęknięć (oczu jak narazie nie straciłem :) ).

Co do tych HFC to, z tego co wiem używa równie wiele ludzi co tych z Cyberguna i nie słyszałem żeby pękły.

Sam miałem je okazję porównać i nie widzę większej różnicy, poza wyglądem zewnętrznym (są trochę inaczej "wyrzeźbione").

Ze swojej strony to polecam ale niech jeszcze się wypowie użytkownik HFC. Pamiętaj żebyś przed użyciem gogli przetestował je (mojemu kuzynowi taki teścik uratował oko, ale fakt faktem że to już w ogóle nie były gogle Airsoftowe).

Pozdrawiam

Wochu

Link to post
Share on other sites

Jeżeli boisz się o oczy, to radzę zainwestować. Ja też sie boję, bo wiem, że oka nie da sie niczym zastąpić. Kupiłem UVEX I-VO z nieparującą szybką (cena na Allegro - 45 zł + przesyłka). Strzał z przyłożenia ze stockowego AEG'a nie pozostawił nawet ryski.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sam mam te gogle z tajguna. Wytrzymają bez problemu strzały z aegów. Chodzi plota że podobno mogą wytrzymać strzał z wiatrówy... ale nigdy nie próbowałem :) Ale osobiście ci odradze ze względu na to że widzisz świat na żółto, teoretycznie to powinno pomagać, bo niby rozjaśnia obraz itp ale mnie to wkurzało i kupiłem uvexy x-one - te mogę polecić, ładny sportowy fason, niska cena - ok 17zł, strzał s przylozenia aega nie zostawia rysy 8)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...