Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma 0.28 - problem z celnością


Recommended Posts

Nową Cymę 028 przestrzelałem podczas weekendu majowego. Jako żem zielony jak wiosenny liść było to strzelanie do tarczy itp. Nie było kłopotów z celnością - z 25 metrów bez problemu trafiałem w cienki metalowy słupek. W pewnym momencie replika przestała strzelać, całkowicie brak reakcji na spust. W sklepie orzekli że pewnie małe chińskie rączki wrzuciły za dużo smaru na gearboxa. Rozłożyli, naprawili i działa. Jest tylko jedno "ale". Replika nie jest celna. Znosi na lewo i trochę w dół. O ile w pionie jestem w stanie to wyregulować, o tyle w poziomie jest słabo. Strzelam z odległości 5 metrów i znosi kulkę w lewo o około 4 cm. Lufę czyściłem - bez efektu. Z kilku postów wywnioskowałem że może to być wina gumki, hop-upa. Sęk w tym, że przed serwisowaniem replika strzelała idealnie nawet z hopem na minimum, a teraz jest kicha. Pytanie: co mogę z tym zrobić? Czy w serwisie mogli coś źle złożyć? Wiem że nałożyli nowy smar, może trzeba ją przestrzelać? Do tej pory oddałem około 150 strzałów i jak znosiło tak znosi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...