Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zmiana loza w mp5


Recommended Posts

Wlasnie to mialem na mysli. Zastanawiam sie tylko czy czesci od ics'a beda pasowac? i czy pod loze w A wchodzi cos jeszcze bo w SD jest taki jakby stelaz pastikowy.

 

A, wlasnie. Wiesz mzoe pik czy ten uchwyt http://military.pl/s/m/ICSMP64.html pasuje do SD firmy CA? Podobno TM i CA w krztalcie prawie wogule sie nie roznia ale....

 

pozdrawiam

AwR_sowiet

Link to post
Share on other sites

W teorii te elementy powinny pasowac i byc wymienne pomiedzy TM/ICS/CA, ale rozne rzeczy sie zdarzaja... Mozesz zapytac w sklepie, ale watpie, zeby mogli ci autorytawnie odpowiedziec na temat zamiennosci poszczegolnych elementow. Najlepiej by bylo sie wstepnie umowic ze sklepem, ze jesli cos nie bedzie pasowalo, to zeby przyjeli bez problemow zwrot w ciagu kilku dni.

Link to post
Share on other sites
A, wlasnie. Wiesz mzoe pik czy ten uchwyt http://military.pl/s/m/ICSMP64.html pasuje do SD firmy CA? Podobno TM i CA w krztalcie prawie wogule sie nie roznia ale....

 

pozdrawiam

AwR_sowiet

 

nie pasuje, różne są mocowania, SD ma przetyczkę mocowana na stałe, wersja A ma wyjmowaną, inny jest kształt metalowego body - SD to rura, wersja A jest bardziej "kwadratowa"

Link to post
Share on other sites
Ten link odwoluje sie do przedmotu o nazwie "ICS RAS dolny (dla serii SD) z rączka " wiec jest do SD. Pasuje napewno do TM i ICS ale niewiedzialem czy pasuje do CA.

no więc nie pasuje do CA , mam CA MP5 SD3 i kupiłem od kolesia tego RASa .... i musiałem go sprzedać bo nie pasuje

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...