Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operacja Valkiria


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ciekawe czy ktos ogląda ten temat.

Ja w każdym razie chciałam podziękować organizatorom za zaproszenie i zapowiedzieć sprawozdanie, które pokaże się na łamach naszego potralu.

Na sprawozdanie oczywiście trzeba chwilkę poczekać, gdyż bardzo zależy mi na opinii uczestników o zlocie. Z mojej strony nie będzie niespodzianki - to piszę co mówię, na pewno będzie rzetelny opis i trochę przemyśleń.

 

Pozdrowienia dla wszystkich a organizatorom jeszcze raz dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki serdeczne Wszystkim uczestnikom a zwłaszcza organizatorom za tak piękny klimatyczny i Zajebisty zlot. Pozdrowienia stronie aliantów jak i Osi którzy dzielnie stawiali opór najeźdźcy. Mam nadzieję żę już niedługo doczekamy się powtórki.

Link to post
Share on other sites
Podczas całych działań na terenie lotniska gracze używali pojazdów. Ich wykorzystanie było różne. Na miano najciekawszego zasługuje zmechanizowana "brygada rzeszy", która skutecznymi atakami na tyły wroga, przygważdżała siły i morale Aliantów. Poza tym w grze istniała możliwość odebrania pojazdu przeciwnikowi i takie sytuacje miały miejsce.

To mi się podoba :D

Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu, oraz oczywiście organizatorów.

Link to post
Share on other sites

Zlot udał się znakomicie, było bardzo klimatycznie. Pozdrawiam wszystkich uczestników i organizatorów. Następnym razem przyjedziemy większą ekipą.

 

Ps. wieczór zapoznawczy - bezcenne. "Szmaragdy i Diamenty ..."

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...