Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

melon

Użytkownik
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

About melon

 • Birthday 03/30/1990
 1. Odświeżę nieco temat, mianowicie jak wcisnąć tam baterię? :P Domyślam się że w przednim chwycie, ale nie mogę go zdjąć, nie wiem jakim sposobem się to robi i ile siły trzeba użyć. Druga sprawa to czy nie bedzie problemu z wymianą gumki na systemę? I jak się za to zabrać w przypadku tej repliki?
 2. Trochę się spóźniłeś z odpowiedzią, bo zdążyłem dostać swój egzemplarz, ale mimo wszystko dzięki :) Przy okazji opiszę to ze swojej strony - z tym rozmiarem nie masz racji, ona nie jest ani dla szczupłych, ani dla grubych, jest regulowana po bokach więc z szerokością nie ma problemów - gorzej ze wzrostem. Ja sam jestem raczej dość spory chłop bo mam ponad 190 cm wzrostu i do wąskich nie należę, na "objętość" kamizelki nie narzekam, gorzej jest z jej "długością", na mnie jest nieco za krótka, natomiast na kolegę który jest ode mnie nieco niższy pasuje idealnie. Co do wykonania, też nie
 3. Miał ktoś do czynienia z tą nową made in czajna IBA?
 4. To wiele straciłeś, niestety F3 nie ma z tym gatunkiem za wiele wspólnego...
 5. Podobno pistolety Cyberguna z serii HPA strzelają na poziomie TM, niestety nie wiem bo takowego CG nigdy nie widziałem z akcji. Zaś klamki TM strzelają naprawdę zacnie, aczkolwiek prawie całe są zrobione z ABSu (zewnętrznie jest wykonane naprawdę bardzo ładnie). Metalowe to są tylko śrubki, sprężynki i lufa.
 6. Na pewno jest oryginalny :) Nie myślałeś jeszcze o wsadzeniu tam uberpro taktycznego chwytu pistoletowego i maga "wafla"?
 7. Pytanie, czy komuś już się posypała ta replika? :P Jeśli tak to w jakich okolicznościach, czy przez normalne użytkowanie, czy coś "nadzwyczajnego" po jakim przebiegu?
 8. Ja żadnych luzów w dłuższych gietach nie przyuważyłem (prócz wypadającego czasem pina od frontgripu :P), choć przyznam bez bicia że za długo nie użytkowałem, więc ewentualne wady mogą pojawiać się po jakimś czasie (chociaż znajomy ma K od dłuższego czasu, i żadnych problemów nie uświadczył). Wymiana tej lufy na taką samą tylko nieco dłuższą raczej nie da Ci wyraźnie lepszych osiągów (o ile w ogóle...)
 9. melon

  Benelli M3

  A to mój, ot nic szczególnego:
 10. Znaczy się, zero serwerów na .83 lub 85? :(
 11. Pytanie mam, która wersja AA jest teraz na topie, cool i trendi? Ściągam 2.83, wiem zaś że jest jeszcze 2.85 i ponoć wyszła beta 3. Pod 2.83 stoją jeszcze jakieś serwery, ewentualnie są patche "podnoszące" wersję gry do 85? "Trójkę" sobie od razu darowałem, bo z tego co widzę moja maszynka miałaby problemy z uciągnięciem tej gry :P
 12. Ja grywam na pececie, i grywałem na xboxie chociażby w Army of Two, na konsoli grało mi się znacznie gorzej niż na tego typu grach na pc. Kwestia przyzwyczajenia do myszki, pomyślałem więc postanowiłem spędzić więcej czasu przy konsoli - niestety, nie dało mi to o wiele lepszych wyników. Jak dla mnie, na konsolach w tego typu gry gra się po prostu beznadziejnie. Pod innymi względami jest ok, tym bardziej że takowa konsolka zajmuje mniej miejsca, podłączasz sobie do telewizorka który pełni dwie funkcje, no i faktem jest że teraz niektóre nowe gry na pcta to porażka, nie wspominając o "wspaniały
 13. Operation Flashpoint, z online'owych - darmowy Wolfenstein Enemy Territory, sam gram od 2003 roku i jakoś mi się nie znudził.
 14. melon

  M14 [CYMA]

  Powiadacie że na gumce systemy mogą być problemy?
×
×
 • Create New...