Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Przepraszam jeśli zadaje głupie pytanie, ale pare dni temu kupiłem Berette m190 full metal rzekomo HFC, na allegro. Rozdarłem szary papier w który zapakowana była replika, po czym okazało się, że pudełko to nie jest ta standardowa walizka od HFC tylko zwykłe pudło z oznaczeniami (jakieś) TDX - XIN DA YANG, to zaczęło mnie zastanawiac. Dostrzegłem napis "Wyprodukowano w CHINACH" (HFC to chyba frma z Taiwanu). Zabrałem się za zabawe replika, niby na magazynku pisze HFC, ale replika ogólnie szału nie robi.

 

Tak więc moje pytanie brzmi: jakiej firmy mam Berette? Mam nadzieje, że nie jest to ten ACM z airsoftguns.pl

 

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Np. na specshopie masz prawdziwe Beretty od HFC porównaj sobie. Twoja to jakiś wał, HFC jest z Taiwanu, do tego na mojej z 1 strony jest napisane Air Model Firearms read intruction before use, z drugiej M190 Special Force Cal. 6mm 2003 (oba napisy btw ssa:P) a na rękojeści logo z napisaem Made in TAIWAN HFC SPECIAL FORCE.

 

Oczywiście w walizce o której wspominałeś.

 

edit: a na moim magu oryginalnym nie ma HFC tylko napis made in taiwan. Chyba, że nowsze serie mają, tego nie wiem

Edited by Dzej
Link to post
Share on other sites

Sęk w tym, że mam w domu wersje ABSową repliki autentycznie HFC, tylko prawie 5 letnią. Różni się z wyglądu szczerbinką i długością (ta full metal jest dłuższa o jakieś 2-3 mm). Oznaczenia ma podobne (różnią się niewiele czcionką). W każdym bądź razie okładziny i magazynek (który dostałem mimo zapewnień, że jest w super stanie, nieszczelny) można zmienic bez większego problemu.

Edited by Kukiee
Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że to replika repliki HFC:)

Oryginał HFC przy blokadzie spustu na pozycji bezpiecznej nie ma literki S, zamiast tego gdy jest odbezpieczony dziwgienka odsłania czerwoną kropkę (na tych zdjęciach repliki z linki kropka tez jest ale nie czerwona tylko w formie zagłębienia)

Link to post
Share on other sites

Link do galerii:

http://img195.imageshack.us/gal.php?g=dsc02173lig.jpg

1. zdj. Ta czarna Beretta to HFC.

2. zdj. Nie HFC

3. zdj. To dziwne pudło.

4. zdj. U góry jest mag HFC, powiększ zdjęcie, zauważysz, że ma inny ten dzynks od uwalniania gazu (sory, nie znam profesjonalnej nazwy)

5. zdj. Oznaczenia przy selektorze, czego w ABSowym HFC nie ma.

 

Sory za jakośc zdjęc, ale do cyfrówki nie miałem dostępu.

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...