Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Luźna dyskusja z innego watku


Recommended Posts

[Zaczelo sie od tego, ze na zdjeciach VSR woźny wypatrzyl noz Microtech Socom :) - dalej polecial ponizszy offtopic :D

 

 

 

oooo kurna jacobs, widze noz microtech socom z ostrzem black-ti, pozazdroscic tego ostrza, do mnie jedzie wlasnie bead blasted :D:D:D:D:D Jacobs jak moze masz wiecej fotek tego socoma to ja chetnie :)

Link to post
Share on other sites

Nóż nie na sprzedaż :D bo mojego kumpla a on kolekcjonuje. . teraz właśnie czeka na Stridera :D zcy jak to się tam pisze... a cena tego socoma to prawie tyle ile za vsr-10 także kto co lubi ( ja nie przepadam za nożami). I powtarzam nie bedzie na sprzedaż :D

Link to post
Share on other sites

To foto juz mam :] Jakbys cos wyjumal od kumpla to wrzuc jakas galerie do dzialu nozy, bedzie mila odmiana no i niech patrza i podziwiaja :D

 

Jak przeczytasz powyzsze, zamelduj, wyczyszcze watek ;]

 

PS. Koledze pogratulowac Stridera... Na mikolaja sobie MFSa sprawie :]

Link to post
Share on other sites

Czesc. To ja -kumpel Jacobsa. W najblizszym czasie zamieszcze fotki kilku fajnych ostrzy. Każdy microholic bedzie wniebowziety :D . najpozniej do srody na forum noze pojawia sie fotki Socoma-black ti, Scaraba, mini Socoma manual i LCC w limitowanej edycji taktycznej(powstało tylko 100 sztuk). Więc mysle, ze jest na co czekac :twisted: A juz niedlugo fo kolekcji dolaczy wlasnie mfs. Sorki za off topic ale chcialem tylko poinformowac fanow microtecha :D

Link to post
Share on other sites

Niedlugo potne ten watek i wrzuce do nozy ;)

 

Santiago - niedlugo pojawi sie kolejny sifu w Polsce i calkiem mozliwe, ze stane sie jego posiadaczem :]

Zeby bylo zabawniej - nie wiadomo na razie co to bedzie za Sifu, jakie ostrze, jaki model, wiec w pewnym sensie szykuje sie na niego w ciemno :D

Dokladnie dwa przyjada, z czego jeden zachowa sobie wlasciciel a o drugiego bedzie wielka wojna na vortalu budo :D

Moj ci on! :D

Link to post
Share on other sites

Nie, nie Piter, przetarg oglosil Lord von Banan, ktory na tym forum naszym rowniez onegdaj wystepowal. Ja wlasnie sprzedalem aega aby zbierac fundusze :D, niedawno pobralem wlasnie socoma ale jego si enie pozbede, predzej nerki obie sprzedam :D

 

Tylko sie zastanawiam gdzie w te wydatki zmiescic Spyderfly'a jeszcze "nowy balisong od Spyderco, chyba wczoraj trafil do sprzedazy]

Link to post
Share on other sites

Heh... ja z kasy na Sifu nie wyskocze choc bym nie wiem jak chcial... a AEGa nie sprzedam!! 8)

 

Jak dotad moja najwieksza extrawagancja to Benchmade 42 (satin, combo - ale teraz wolal bym plaina...).

 

Jak uda Ci sie zdobyc Sifu to sie pochwal bo ja b. rzadko sprawdzam Budo...

Link to post
Share on other sites

Stone wash - ok, G10 czrne rozmiem (bo widzialem tez czerwone i tak jakos nie bardzo...), plain - mniam, ale chyba wolal bym z 6-cioma groovami, ATS-24 czy D2? Nie wiem... ATS mniej uwagi wymaga... ale D2 ma MOC... 8) Tak czy inaczej Sifu to Potwor :twisted: Tylko z tym rozmiarem to ciezko go bedzie chyba w kieszeni nosic... chyba ze w "bojowkach" 8) No i jak wyciagniesz wsrod ludzi np. jablko pokroic to beda sie dziwnie patrzyc :D

Link to post
Share on other sites

ATS 34 to taki brudniejszy brat blizniak 154CM ktorej jestem fanem 8)

Te czerwone okladziny widzialem, bezjar w sumie niezly...

 

W piatek bede mial fotki tego tego, wtedy zapadnie decyzja czy sie na niego rzucam i jesli mnie w przeciagu najblizszych dni nie przelicytuje konkurencja to mhmmm... 8)

 

Z reszta konkurencja to jest taka, ze co ktos wystawia noz drozszy niz 700 slotych to jest wielkie ooOoOoOOOo ja chce ale niemam kasy :lol: :lol: :lol:

 

Jablko pokroje SOCOMem, Rekatem bede cial tych, ktorzy beda dziwne patrzyc ;) :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...