Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

glock 18c cm.030 czy sig sauer SP2022 HPA


Recommended Posts

Witam!

Posiadam już shotguna m3 benelli od EE. Teraz zastanawiam sie nad zakupem zapasowej repliki, a właściwie pistoletu. Gock 18c cm.030 czy sig sauer SP2022 HPA? :???: Zależy mi na zasiegu, celności i co najwarzniejsze na niezawodności.W postach zamieszczajcie informacje na temat zasięgu, celności, niezawodności. Jak długo bedą mi bedą złużyć?

 

tu link mojego shota:

http://www.taiwangun.com/shop,show,1250 taki sam tylko, że z kolbą

 

Z Góry Dzieki za pomoc. Pozdrowienia Leo. 8-)

 

P.S.wiem że sig nie jest aeg'kiem, ale nie wiedziałem gdzie zamieścić ten temat.

Link to post
Share on other sites

Chińczyk, może padnie po miesiącu, a może będzie trzymał kilka lat, ale myślę, że stockowo rok spokojnie postrzela bez jakiejkolwiek awarii, potem może coś nawalić, ale nie będzie to wymagało wielkich kosztów. Jeżeli będzie to zapasowa replika, to będzie strzelać dłuuugo.

Edited by Felga
Link to post
Share on other sites

Kolega w drużynie ma Mp5K od mniej więcej roku, używa go często jako głównej jeśli gramy w terenie nadającym się bardziej do CQB, do tej pory nie miał żadnej awarii jedynie magazynek mu się szybko zepsuł ale to nie problem dokupić nowy ;)

Poczytaj na forum o tej replice, jest naprawdę wiele informacji. Według mnie to dobry wybór jak nie masz dużo kasy.

Link to post
Share on other sites

Zapytaj Tuksiaka, poza tym przeczytaj temat o tej MP5-tce.

 

Rok pożyje spokojnie, sądzę, że nawet kilka.

 

Tuks z jednej już chyba 70 tyś kulek wystrzelił i dalej działa. GB-oxa to ma pancernego.

 

Kulki do tego to najlepiej 0.25-0.28g.

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...