Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR - L VFC - problem z tunningiem


Recommended Posts

Witam!

 

Zabrałem się za wkładanie części Systemy do scara vfc. Zostawiłem stockowy silnik i dyszę z głowicą. Wszystko ładnie włożone, nasmarowane i.... nie działa. Oddał tylko krótką serię i ucichł. Bardzo nagrzał się kabel idący do batki i tyle. Sprawdziłem na baterii g&p i Firefox. Obie 9,6v. Proszę o pomoc. Czy ktoś już tunningował scara na własną rękę?

Link to post
Share on other sites

Problem zniknął kiedy zamontowałem silnik firmy... Dboy... Domyślam się, że to nie wystarczy na długo i muszę się rozejrzeć za lepszym silnikiem. Zastanawiające jak dla mnie jest to, że silnik chiński daje radę a niby lepszy od vfc totalnie się poddał.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam w replice silnik ca standardowy z 2006 r. i generalnie tylko on mi pozostał (wszystko inne wymienione). Na m130 guardera strzelam więc chyba nie jest "kupa". Nie twierdze że jest super zajebisty ale na czym opierasz swoja wypowiedz odnosnie silników Seger? Miałeś z wszystkimi na rynku styczność czy po prostu dużo czytasz???Sry za offtop...

Edited by jubei
Link to post
Share on other sites

Silników miałem dość dużo w swojej karierze i wiem że jak bym miał kupować nowy silnik do repliki to tylko Sys Magnum, SHS/Element, PJ na neodymach, RS i ostatecznie T3000 ICSa, reszta to loteria. CA miałem 8 silników od roku 2004 do teraz i dalej jedne trzymają i inne padają jak muchy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...