Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z AKM (CM.036a)


Recommended Posts

Witam,

Mam mały problem z AKM CYMY. Mianowicie, bateria po naładowaniu pozwala wystrzelić nie więcej niz 1k kulek ale po przełożeniu do innej repliki dalej zachowuje się jak dopiero co odłączona od ładowarki gdy u mnie już nie ciągnie sprężyny. Sprężyna została wymieniona na M120 lecz czas działania się nie wydłużył. Bateria jest na 90% sprawna (inne baterie padają po mniej więcej takim samym przebiegu lub krócej).

Bardzo proszę o podanie przyczyn, przykładową pomoc i rady jak niewielkim kosztem i łatwo usunąć ten problem.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam,

Sa'el

Link to post
Share on other sites

Dobry smar, dobre kable + termokurcz na styki, shimming, regulacja silnika - okropnie wręcz tanie w porównaniu do innych rzeczy - całość max 30 zł, tylko umiejętność złożenia do kupy.

 

Tak czy inaczej jaka ładowarka, jakie aku Twoje i te inne? Formowane było?

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Wolnoładowarka i mikroprocesorówka daje ten sam efekt.

Batka moja stock z tego akm a 2 batka Strike System :) Obie po formacie

 

Jeśli byś mógł to napisz mi tu bądź na PW w jaki sposób tą regulację zrobić, Jakie kable i o co kaman z tym shimming'iem :P

Link to post
Share on other sites

Jeśli byś mógł to napisz mi tu bądź na PW w jaki sposób tą regulację zrobić, Jakie kable i o co kaman z tym shimming'iem :P

 

Bym nie mógł - sobie poszukaj to było milion razy o tym. Po FORMOWANIU a nie formacie, pisałem w poście wcześniej, człeku...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...