Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Czy ktokolwiek używa tejże kabury: http://www.taiwangun.com/shop,show,1284 ?

 

Mam dylemat, gdyż zastanawiam się, czy uda mi się ją dopiąć do kamizelki z taśmami na kształt systemu MOLLE tak, aby udało się uniknąć zbyt dużych luzów i niepotrzebnego grzechotania.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Marcel.

Edited by MarcelEs
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Będzie przeznaczona do przenoszenia broni bocznej - najważniejsza jest wygoda noszenia ( żeby na nią nie klnął np. na Mil-simach, myślę przyszłościowo :mrgreen: ) i oczywiście szybkie wydobycie broni z kabury ( ale to można przećwiczyć ). Nie musi to być nie wiadomo jaka kabura - ważne żeby pistolet się nie blokował itd.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

No to się chyba nie zrozumieliśmy bo:

- jeśli chodzi o przeznaczenie to chodziło mi raczej czy do lasu, czy do miasta, a co za tym idzie jak Twoja replika ma być zabezpieczona przed brudem, piachem itp.

- chcesz tę kaburę na udo, pas, kamizelkę?

Link to post
Share on other sites

Kamizelka odpada - chyba najszybciej można dobyć z uda. Więc na udo. Pozdrawiam.

 

No z ttym, że na udzie najszybciej się wyciąga broń to bym polemizował :D

Musisz sobie popróbować, bo każdemu inaczej jest wygodnie. Mi na przykład nie robi różnicy w kwestii wydobycia broni czy klamke mam na pasie z boku czy na udzie.

 

Zastanów się nad takim rozwiązaniem http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3566

 

Może to super nie wygląda ale na pewno o wiele lepiej groni twoją replikę przed syfem. Swoją drogą, otwarcie i zamknięcie takowej kabury jest dużo łatwiejsze i szybsze w rękawicach, niż zapinanie jakiś napów czy innych cienkich pasków jak to jest w normalnych kaburach.

Ja taka kabure nosiłem na klacie na żebrach (gdzieś tak na godzinie 3) i świetnie się spisywało. Klamka mi się nie syfiła, a broń w każdej chwili można było błyskawicznie wyjąć. Jak ci nei pasuje na kamizelke to mozesz to sobie bez problemu na pas albo na panel udowy przymontować

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Jeszcze kilka osób mi polecało kaburę z Iwo. Pomyślę. Dziękuję wam wszystkim za pomoc w wyborze, jednak końcową decyzję ja podejmę. Chyba skoczę popróbować te 2 rodzaje kabur i sam zdecyduję jak mi lepiej. Pozdrawiam!;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...