Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam replikę M4A1 Dboys i mam problem z baterią.(bateria to 8.4V 1100 mAh) Bateria nie trzyma za długo przez co nie wiem kiedy mi się wyczerpie a nie chcę za często ładować i dlatego bateria zacina mi sprężynę w mojej replice. I dlatego nie chcę już uszkadzać przez tą batkę zębatek i kupię nową, ale jaką byście mi proponowali?Zależy mi na tym żeby długo trzymała i nie psuła repliki. Będę wdzięczny za pomoc.

Link to post
Share on other sites

musisz najpierw uformowac ogniwa. nietrzyma za długo czyli ile ? ile kulek wytrzeliwujesz na jednej batce naładowanej pod korek ?

najlepiej zrobic batkę z ogniw sanyo ni-cd kr 1700AU lub AE

 

Mój kuzyn ma dokładnie taką samą replikę jak ja i mu ta bateria raz po 4h ładownia zacięła sprężynę po 2 naciśnięciach spustu na semi i kolega z lepszą batką musiał mu odblokować. Trzyma w zależności od tego ile strzelam. Np. wczoraj ładowałem ją 5,5h i już strzeliłem 3-4 razy na semi i musiałem jechać na auto bo była słaba. Proszę was tylko o to żebyście doradzili mi jaka batka będzie najlepsza do mojej repliki. Kolega mi mówił że najlepsze będą markowe(Firefox, G&P itp.) .

Link to post
Share on other sites

Chyba tak zrobię, ale mój kolega ma Ak-47 z BOYI i miał taki sam problem jak ja. Kupił batkę 8,4 V 2000 (coś) mAh i batka elegancka. Trzyma około 3 tyg. i nie zacina sprężyny. To nie wiem już czy G&P czy Sanyo...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...