Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężyna i głowica tłoka.


Recommended Posts

Witam,

 

Jako że zakupiłem trochę nowego sprzętu do repliki, zastanawiam sie, jak połączyć ze sobą sprężynę i głowicę tłoka. Niżej podaję linki do obu rzeczy. W którą stronę mam włożyć sprężynę i jak ją przyczepić do głowicy?

 

Sprężyna

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-11...na-M120-SP.html]

 

Głowica

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-11...wica-tloka.html

 

Z góry dziękuję za pomoc! :uśmiech:

 

Na prośbę- Mam G36k od JG

Edited by Tom Asz
Link to post
Share on other sites

Nie dokupiłeś tłoka także musisz skorzystać ze starego. Jeszcze powiedz jaką masz replikę(dzięki, że napisałeś, także G'ieta JG), ale w tym celu musisz odkręcić głowicę tłoka i tłok musi zostać sam, ale jeśli to JG to musisz użyć magicznego sposobu na odłączenie głowicy tłoka, tłoka i sprężyny od siebie - wystarczy, że złapiesz sprężynę i odkręcisz śrubę na głowicy tłoka - te trzy elementy powinny się odczepić od siebie. Potem wkładasz łożysko głowicy tłoka "w" tłok, na czoło kładziesz głowicę tłoka i śrubą przykręcasz od strony włożonego łożyska. Sprężyny się nie łączy z głowicą tłoka - chyba, że masz kopię TM, albo replikę TM i to stock'owe. Skręcasz to bardzo mocno - bo jak się odkręci w niewiadomy sposób to może być bieda. Sprężynę wsadzasz w tłok po prostu i tyle.

 

A teraz trochę Cię zmartwię. Sprężyna, którą kupiłeś choć producent przedni, to jakość sprężyny jest średnia - ubija się ona w znacznym tempie, ale to i tak lepszy spring niźli jakiś WściekłychCebul. A co do głowicy tłoka - by prawidłowo działała musi współpracować z od powiednio wyprofilowanym głowicą cylindra - lejkowaty wlot musi mieć no i sama jest firmy Element - bardzo kiepska firma, może się posypać ta głowica, niestety, takie są fakty.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Głowicę cylinda też mam odpowiednią kupioną, więc spoko :-) Kupiłem ten zestawik od kumpla po bardzo okazyjnej cenie. Obie rzeczy są w 100% nowe, bo zanim zdążył je założyć to potrzebował kasy i je szybko sprzedał, a że to i tak lepsze od stokowego JG to wziąłem. Planuję za jakiś czas upgrade sprężyny na Guarder i tłoka na systemę :-)

Link to post
Share on other sites

nie... to kupiłem sobie Sysytemy :D Co by wtedy było złego?

 

Możesz troszkę jaśniej wytłumaczyć jak to ma być z tymi częściami zrobione? Poprzedni opis jakoś do mnie nie dotarł :poddanie:

 

To radzę czytać ze zrozumieniem, wydaje mi się, że nawet dla laika takiego jak Ty powinno być wsio jasne.

 

PS. W sumie jak nie jest jasne, to lepiej się za to nie zabieraj, kup sześciopak piwa i zagadaj do jakiegoś Ersoftowego mechanika. "Te, Stefan, wiesz jest sprawa. Da radę złożyć to do kupy?" :-F

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...