Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Od pewnego czasu posiadam takową replike Dezert Eagle KWC,uzywalem jej do postrzelania sobie do puszek itp,aż do pewnego razu kiedy osiągi spadły i zajrzalem w tłok i wydaje sie być nieszczelny.Macie jakies porady jak uszczelnić tłok?i ew co może być przyczyną spadku osiągow?

Z góry dziekuje.

Link to post
Share on other sites

osiągi spadły i zajrzalem w tłok i wydaje sie być nieszczelny.Macie jakies porady jak uszczelnić tłok?

 

Witam!!!

 

Może plastelina?? Ja tak robie i wszystko jest ok.

 

A co do zwiękrzenia mocy????

 

Może jakaś podkładka pod sprężyne??

 

Pozdrawiam Leo 8-)

Link to post
Share on other sites

A w jaki sposób podłożyć te podkladki pod springa i najlepiej jaką mają miec grubośc? a drugie to czy plastelina zadziała? Jak to u siebie rozwiazales z ta plasteliną?

 

Ściągnij sprężyne i podłóż coś np. Metalowe pierścienie. Nie wiem jak wyglądają bebechy Deagla spróbuj uszczelnić tłok. Tylko nie daj jej za dużo (plastelina powinna zadziałać). Wydaje mi sie, że gdzieś na forum ktoś pisał o uszczelnianiu (bodajże tuning replik).

 

Jeszcze poszukam, jak znajde to dam posta.

 

Pozdrawiam Leo 8-)

Edit:

 

Zanalazłem Tutaj jest wszystko co powinienieś wiedzieć:

 

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=...l=uszczelnianie

 

Mam nadzieje, że pomogłem.

 

Pozdrawiam Leo 8-)

Edited by Leo666
Link to post
Share on other sites

OK,podkladi juz podlozylem i wali jakby mocniej i dalej ale skubanca niemoge dostac sie do tloku ale juz dam sobie spokoj,walen lzejsze pestki bo testowalem na 0.25 gunfire i sa ciut za ciezkie ale pod mojego kalasza idealne.Leo dziek iza pomoc.A mialem snajperke od CG z Baxem i powiem szzcerze to byl zwykly hop up w dodatku tandetny a gumka po 3 tys nadawala sie do wymiany przy czym jej nieznalazłem.

Link to post
Share on other sites

OK,podkladi juz podlozylem i wali jakby mocniej i dalej ale skubanca niemoge dostac sie do tloku ale juz dam sobie spokoj,walen lzejsze pestki bo testowalem na 0.25 gunfire i sa ciut za ciezkie ale pod mojego kalasza idealne.Leo dziek iza pomoc.A mialem snajperke od CG z Baxem i powiem szzcerze to byl zwykly hop up w dodatku tandetny a gumka po 3 tys nadawala sie do wymiany przy czym jej nieznalazłem.

 

 

Ciesze sie, że sie cieszysz. :-P Co do snajpy - trzeba było założyć gumke guarder-a. W deaglu stosuj kule 0.20

 

P.S. jaką snajpe miałeś???

 

pozdrowienia Leo 8-)

Edited by Leo666
Link to post
Share on other sites

Ciesze sie, że sie cieszysz. :-P Co do snajpy - trzeba było założyć gumke guarder-a. W deaglu stosuj kule 0.20

 

P.S. jaką snajpe miałeś???

 

pozdrowienia Leo 8-)

M6 Black Eagle. A do snajpy wladowalem gumke systemy i niepasowala

Edited by Scaiter
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...