Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z wystrzeliwaniem kulek!


Recommended Posts

Niedawno zrobiłem pełną wymianę bebechów w jednym ze swoich AK (boy AKS 74) wymieniłem cały gearbox na guardera oraz dałem ftk 150 guardera, wsadziłem nową komorę hop up, gumkę MadBulla oraz prcekę. Wszystko ładnie poskładałem broń strzela tyle że...

Kulki lecą na odległość może jednego metra, właściwie to raczej wypadają z lufy niż z niej wylatują. Przyznam że nie wiem gdzie może być problem gearbox działa na 100%, przy składaniu komory hop up nie mogłem się chyba aż tak pomylić i jej żle złożyć. Wszystkie części są ze sobą ściśle spasowane także nie powinno być aż takich ubytków żeby na sp 150 kulki wypadały z lufy.

W każdym razie broń ma może z 15 fps!. Przyznam że jestem w kropce dlatego na wszelkie rady, pomysły i sugestie jestem otwarty.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedz ale cały gearbox jak i bebechy jak już pisałem są ze stajni Guardera również komora hop up (cymy) jest kupiona więc w środku nie ma żadnych starych bebechów ergo wszystko powinno raczej ze sobą pasować idelanie. Co do tej dyszy to co ewentualnie poza kupnem nowej dyszy mogę zrobić żeby to działało ?: spiłować trochę dyszę żeby była krótsza ?

Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...