Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Mam swoją Elżunię już cały rok i 2 dni, czyli już się skończyła gwara :(

 

Stockowo miała ona 330fps - jak podaje producent, ale nie mierzyłem. Uszczelniłem ją troszkę, co może parę dodało fpsów, ale po roku użytkowania myślę, że spadły.. załóżmy, że do 320fps.

 

W planach mam upgrade jej do ok 400-420fps oraz kupno p226 (pistol będzie na pewno) albo wymianę z Army na ICS (330-395 fps stockowo) do wymiany tylko lufa na preckę i dopiero ICSa tuningować na 2lv (po 18 miechach gwarancji ale chyba raczej prawie na pewno 2 opcja)

 

Pytanie co lepsze..

Nie mam pracy, więc dochody są minimalne :/

Chyba też żaden serwis nie przyjmuje "chinoli" i nie tuninguje ich, a sam się tym nie zajmę, jednak mam znajomego, który może zgodziłby się mi pomóc :P

 

Doradźcie ;)

 

pozdrawiam

jun0

Edited by chester
Link to post
Share on other sites

Chociażby Zbrojownia czy TaiwanGun przyjmuje "chinole" na serwis.

Na oko bym nie sprawdzał FPS'ów (tak jak większość to robi, wsadziłem m120 to 400 jest, jak rok użytkowałem to 10 fps mniej jest) - jak znajomy "się zna", ale nie ma chronografu to sobie daruj jego usługi.

Link to post
Share on other sites

o tym nie wiedziałem.. może dlatego, że nie zaglądałem na ich serwisy, bo np na spec czy asgshopie nie przyjmują..

 

ufam mu :) nie jedną replikę już rozkładał składał naprawiał itp :) a chrono niestety nikt nie ma chyba w okolicy :( ale niedługo może kupimy, bo warto mieć takie coś na stanie ;)

 

jednak chyba poczekam jakiś czas i kupię sobie Elę od ICSa ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...