Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aukcja allegro - gunfire.pl


Recommended Posts

Witam

 

Ostatnio wylicytowałem za pośrednictwem allegro.pl pistolet ASG Sig Sauer P229 sprzedawany przez sklep internetowy gunfire.pl

Link do aukcji:

http://www.allegro.pl/item688441884_gunfir...od_1zl_bcm.html

 

Wygrałem licytacje kwota 13,50 zł. Po zakończeniu licytacji udałem sie osobiście aby go odebrać. Zostałem poinformowany że pistolet za 2 dni powinien dojść do tego sklepu. Na następny dzień zadzwonił do mnie pracownik sklepu z informacja że nie posiadają tego modelu pistoletu.(hmm to czego dotyczyła ta aukcja ? wystawiony został przedmiot, a którego w rzeczywistości nie ma.) Powiedział mi żebym wybrał sobie jeden z modeli pistoletów spreżynowych ze strony airsoftguns.pl. Zdziwiło mnie to ponieważ aukcja była ze sklepu gunfire.pl oraz zależy mi na tamtej replice.

Niestety niema tam modeli odpowiadających parametrom pistoletu Sig Sauer P229.Ponadto większość jest niedostępna a na gunfire.pl wszystkie. Przypomnę że wylicytowany pistolet jest warty 57 zł na airsoftguns.pl . Wysłałem e-maila w czwartek w nocy do gunfire.pl z prośbą o przedstawienie ofert w zamian. Do tej pory nie dostałem żadnej informacji.

 

Nie wiem co z tym fantem zrobić... Co radzicie ? nie chce zostac oszukany...

Edited by michael_
Link to post
Share on other sites

w zasadzie im nie zapłaciłeś za wygraną aukcje więc jezeli oni cię olewają to i ty tak zrób z nimi. To oni więcej stracą bo kolejny klient od nich się odwraca a airsoftguns.pl to sklep właściciela gunfire.pl one są połączone z tego co wiem ale mogę się mylić

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...