Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK Beta Sptesnaz [CM]


Recommended Posts

Link: http://www.taiwangun.com/shop,show,1380

- 360 fps w stocku

- Rof 800 - 900 k/s

- Lufa 270 mm

- ~`330 zł

 

Pierwsze wrażenia:

 

Karabin jest solidną konstrukcją, nie wygląda źle, bardzo mi się podoba. Do kolby spokojnie podejdzie jakieś 9.6v. Magazynek czasami nie podaje kulek. Celność dobra zasięg efetkywny 35 m.

 

Gearbox;

 

Kiedy się dobrałem do GB to płakać mi się chciało karabin rzęźił, a w dodatku miał plastikowe łożyska, które wyglądają jeszcze gorzej niż te, które stosuje boyi. Najgorszy widok to chyba była ta obleśna plastikowo przezroczysta prowadnica sprężyny. Ze sprężyną jest jeszcze gorzej ten producent chyba spadł do poziomu gorszego niż boyi. Ten spring jest strasznie krótki i twardy to samo co standard boyi. Z podkładkowaniem też było źle. Najbardziej chyba dobił mnie ten cudowny odlew szkielety do którego ledwo dało się wcisnąć ślizgi systemy wolę juz nie wspominać o siłowaniu z tym żeby sam gb otworzyć. W życiu gorszego odlewu nie widziałem, ledwo zamknąłem to GB. to już nawet gb z mojego boya nie stawia tyle problemów. Ten GB jest na tyle źle odlany, że nawet duże luzy na zębach nie pomogą. Zamiast myśleć o tuningu będę musiał wydać ok. 300 zł na nowy szkielet. Dałem chromowany cylinder elementa, ale skurczybyk kręci się wokół wlasnej osi??? Co to jakiś nowy patent?

 

Podsumowanie:

 

Jak dla mnie karabin jest świetny mimo fatalnego GB(wg mnie) dobrze leży w dłoni jest lekki i poręczny. Minusem jest aku ni-cd trzeba go cały czas utrzymywać w dobrym stanie, ale co tam mam mikroklocka. To tyle mam nadzieję, że komuś się przyda. Zapraszam do dyskusji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...