Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG 6618 - problem


Recommended Posts

Witam.

Posiadam taki oto model: JG 6618.

Mam go już jakiś czas. Sprawował się dobrze i nie miałem żadnych zastrzeżeń.

Od pewnego czasu coś się w nim dzieje. Jak strzelam to kulki albo nie wylatują, wylatują na ok 10 metrów (karabin je "wypluwa") albo wypadają 3-4 kulki na raz.

Tak jest na ciągłym i pojedynczym ogniu. Co jakiś czas karabin strzela dobrze, ale tylko przez chwile. Nie wiecie co to może być. Karabin jest prawie nowy, nic w nim robione nie było. Przeczyściłem lufę ale nic to nie dało.

Link to post
Share on other sites

a moglibyście napisać jak dojść do tego hop-up'a, bo nie dostałem żadnej instrukcji razem z repliką, i się na tym nie znam. Może jest jakaś instrukcja w wersji elektronicznej ?? Nie wiem nawet jak rozkręcić replikę, bo nigdzie nie widzę śrub.

Link to post
Share on other sites

a moglibyście napisać jak dojść do tego hop-up'a, bo nie dostałem żadnej instrukcji razem z repliką, i się na tym nie znam. Może jest jakaś instrukcja w wersji elektronicznej ?? Nie wiem nawet jak rozkręcić replikę, bo nigdzie nie widzę śrub.

 

Wybijasz pina/ łamiesz replikę na pół / wysuwasz komorę z lufą / skręcasz hopa na 0 / zdejmujesz zabezpieczenie z lufy / wysuwasz lufę z komory razem z gumą hop-up

 

Na zdjęciu zaznaczyłem pina którego trzeba wybić: http://img26.imageshack.us/img26/7857/0c41...43b285daf5d.jpg

Edited by HUGO_HUGO
Link to post
Share on other sites

dobra, już się udało. Dzięki za pomoc.

Doszedłem do hop-up'a i wyjąłem gumke. Jest mała dziurka. Czy to może być powodem tego że karabin tak źle strzela? Da się coś z tym zrobić czy trzeba kupić nową gumkę?

b79c0dea3cc8c71bmed.jpg

Edited by oriasz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...