Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Zdecydowalem sie juz na tuning GB . CO myslicie nad takim zestawem http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...;products_id=50 no i czy sie to w ogole opłaca . Mniej wiecej taka kwote chcialbym wlozyc w tuning GB , i myslalem tez nad sprezynami m130-m140 :> Chodzi mi o zrobienie w miare dobrego bezawaryjnego tuningu

 

akumulator stockowy 8.4 1500mAh , precka madbulla i guma systemy czarna , dystanser guardera

Link to post
Share on other sites

To jest Element (czyt. syf). Jak chcesz śmigać na m130-m140 to nie ze stockowym akumulatorem 8,4V... Dobry bezawaryjny tuning nie w tym przedziale cenowym, przynajmniej nie na taką sprężynkę to troszkę więcej. Na początek aku 9.6V 2000mAh chociaż, do tego BU Guarder'a, SP130, stalowe ślizgi, stalowa łożyskowana prowadniczka sprężyny, tłoczek ze stalowymi zębami, podkładki. Zespół lufy jest OK, także dorwij kogoś kto Ci to złoży dobrze i ciesz się życiem, 480-500 fps będzie.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

a czy ten zestaw elementa bedzie dobrze wspolpracowal z m130? :> i ile fps bedzie posdiadala taka cymka :>

 

myslalem wlasnie nad oddzielnym zakupem kazdej zczesci , ale nie wiem ile stockowe zebatki wytrzymają :( na taiwanie pisza ze sa to wzmocnione zębatki

 

 

 

niestety gorna granica finansowa wynosi cos okolo 300 zł ...

 

takze batka bylaby nastepna w kolejnosci ...

Edited by pepsko
Link to post
Share on other sites

"Następna"? Bez niej nie gotuj się nawet na m130 i więcej. Może i taką M130 by ciągło, ale pewnie z żałosnym ROF'em i aku by szybko padało o zębatki się nie martw, mi cisną ponad 50'tysięczny cykl na m120 (431 fps) i trochę było na m130 dopóty, dopóki nie pękła. Ogólnie to napisałem wszystko już i nie zamierzam się powtarzać. Zresztą to już drugi taki temat, który widzę, że założyłeś w ostatnim czasie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...