Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Co wymienić w replice aby miała ok 430 fps i jak długą lufę mogę w nim zamontować.

Na zbrojowni sprzedają go z sprężyną M120, wzmocnioną łożyskowaną prowadnicą sprężyny i stalowymi łożyskami ślizgowymi. Czy to wystarczy? Czy po ok. 13k kulek nie posypie się cała reszta? Jakich producentów tych części polecacie

Edited by szalma
Link to post
Share on other sites

Takie części jak tłok (u mnie już na starcie był be), głowica tłoka, popychacz padają dosyć szybko.

430 da się osiągnąć na m120 (MO) ale trzeba ładnie złożyć układ cylindra (nowy tłok i głowica systemy), założyć nową gumę HU (czerwony Madbull shark wyeliminował parę problemów z podawaniem kulek). Pomimo, że ludzie narzekają na stockową dyszę, to u mnie działa bardzo dobrze, na chrono jest średnio 430 +/- 5. Żeby długo podziałał trzeba też dobrze wypodkładkować i dać trochę normalnego smaru.

W długiej lufie zewn. zmieścisz lufy 363mm.

Czyli taki gun dla hobbystów grzebania w środku :)

Edited by habib
Link to post
Share on other sites

430 da się osiągnąć na m120 (MO)

 

Tja, tylko jak długo nim się ubije? Ja tyle osiągnąłem na M120 Deep Fire'a - zwykła M120 która powinna dawać 393 fps jak podaje producent i ASGshop się pod tym podpisuje, mi się udało ciutkę więcej ;-). Ogólni to się zastanów czy warto brać tego Boyi'acza - to kiepska firma i nie jeden klnął tuningująć taką repliczkę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...