Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką replike wybrać RK-03W czy cm.045A


Recommended Posts

Jestem posiadaczem RK-06w od 11 miesięcy, do dnia dzisiejszego zero awarii ( użytkowany średnio co tydzień więc dość często ), celność bez nowej gumki hopa zadowalająca ( choć i tak dobrze jest wymienić na nową ), baterię najlepiej kupić 9.6V ( ja miałem w stocku 8.4V i rof to była katastrofa, po wymianie na 9.6V jest o niebo lepiej ). Jak najbardziej mogę polecić serię RK od Dboyia.

 

( Poczytaj temat o RK na wmasg, znajdziesz tam dużo opisów i porad )

 

 

Co do cymy nie miałem jej w ręce, nie strzelałem, nie jestem w stanie porównać.

 

Pozdrawiam,

Dawid

Link to post
Share on other sites

Ja Ci polecam CYME. Seria RK to istne dno moim zdaniem. Mój kałach od boyi ciągle ma jakieś problemy. Więc sam wybieraj co wolisz:)

 

 

Z czym masz dokładnie problemy ? Trochę mnie to dziwi ludzie narzekacie na te RK a ja się cieszę całkowitą bezawaryjnością już prawie rok :poddanie: ;-)

Link to post
Share on other sites

@staraadmina

Co ty za (i tutaj twoje ulubione słowo) bzdury wypisujesz? To co 045 nie jest w standardzie vfc że ma gorzej oryginał odwzorowywać?

Kontynuując kolego Bomex pokazałeś repliki o różnych przeznaczeniach jeżeli miał bym Ci jakąś doradzić to chciałbym wiedzieć do czego chcesz ją używać...

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: czyli co system vfc systemowi vfc nie równy tak :mrgreen: ?

"A widziałeś w 0.45 coś takiego jak oznaczenia" - nie nigdy ich nie wiedziałem

"Niektóre elementy są niezgodne z oryginałem - boi pod tym względem bije cyme na głowe." - które?!

Edited by Wyborowiec
Link to post
Share on other sites

Ty w ogóle miałeś obie te repliki w ręce? Widziałeś na cymie jakieś oznaczenia (np data produkcji , znaczek fabryki)? Po drugie porównaj kształt chwytu przedniego, to niejako obrazuje jak powinna wyglaać replika i można na podstawie tego określić (no nie zawsze, bo są customy na wojnie:)) jaki był rok produkcji gnacika- dla wielu ludzi to ma duże znaczenie.

Czyli wychodzi jednak że kopia systemu vfc kopii systemu vfc nierówna jest :P

Link to post
Share on other sites

"Ty w ogóle miałeś obie te repliki w ręce?" - tak

"Widziałeś na cymie jakieś oznaczenia (np data produkcji , znaczek fabryki)?" - nie widziałeś

"Czyli wychodzi jednak że kopia systemu vfc kopii systemu vfc nierówna jest icon_razz.gif" - co ma łoże do systemu budowy repliki bo ze tak powiem nie widzę powiązania? Kontynuując myśl to łoże które dostajemy w zestawie z repliką jest tak na prawdę gówno warte trzeba je od nowa albo lakierować albo bejcą potraktować.

Link to post
Share on other sites

Jak to ktoś wcześniej napisał Chinczyk chinczykowi nie równy. Można trafić na dobrego bezawaryjnego boyia a można natrafić na problematyczną cymę i na odwrót. A co do Cymy; ma około 430fps jak mnie pamięć nie myli a dboyi ~380 ja na starcie w cymie dałbym słabszą sprężynę + precka + bore up co powinno dać mniej awaryjną pracę GB a bore up + precka zrekompensować słabszą sprężynę ( i byłbym zapomniał RoF-ik się zwiększy ;-) )

 

Pozdrawiam,

Dawid

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...