Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Panie i Panowie, pomocy u was szukam.


Recommended Posts

Dziś szlak trafił zębatkę środkową i silnikową w moim R85a1

Kupować dwóch, chyba nie ma sensu. Zastanawiam się nad kupnem zestawu zębatek do SR25 od G&P. Czy ktoś ma jakieś pojęcie, co będzie pasować do tego GB??

 

Spotkałem się kiedyś z informacją, że pasują tutaj zębatki od M14. Ile w tym prawdy?

 

Z poważaniem, Agata

Link to post
Share on other sites

Nie mam pewności w 100%, ale miałem okazję pomacać to GB niestety nie miałem innych zebatek na stanie by to sprawdzić. Wiem nie wiele to daje, ale trzeba sprawdzić na jakiś. Wg mnie na 100% nie będą pasować zęby promyka. Zęby g&p odradzam też mogą strzelić. Pamiętam jak próbowałem wsadzić promyki do GB v7. Niestety nie pasowały. Tak ja mówiłem trzeba spróbować zębów od różnych vendorów. Jeszcze jedno pytanie będziesz sama to gb rozkładać czy do jakiegoś serwisu dajesz, bo mi przynajmniej było ciężko je/go sorki padam ze zmęczenia złożyć, jest troszeczkę bardziej skomplikowane, ale to wg. mnie. Tamto GB było u mnie na warsztacie do konserwacji.

 

pozdrawiam, decigner.

Link to post
Share on other sites
Dziś szlak trafił zębatkę środkową i silnikową w moim R85a1Kupować dwóch, chyba nie ma sensu. Zastanawiam się nad kupnem zestawu zębatek do SR25 od G&P. Czy ktoś ma jakieś pojęcie, co będzie pasować do tego GB?? Spotkałem się kiedyś z informacją, że pasują tutaj zębatki od M14. Ile w tym prawdy?Z poważaniem, Agata

 

--------------------

WBREW MYLĄCEMU NICKOWI, JESTEM MĘŻCZYZNĄ!

 

Brytofil?

 

 

Airsoftowy GearBox to rzecz banalna w konstrukcji. Żadnych problemów z serwisem nie ma. Problem leży w tym, że nie mam żadnych innych trybów, żeby przetestować, stąd moja prośba o pomoc.

 

BTW prośbę kieruję do osób, które miały jakąkolwiek styczność z tym gearboxem albo gearboxem G&G, nie szukam opinii piąte przez dziesiąte przeczytanych na WMasgu

Edited by Agata
Link to post
Share on other sites

Przepraszam, ale wpadłem! Tamtego posta pisałem gdzieś o 1 w nocy jakoś tak, a byłem wtedy na nogach już od 4. Rzeczywiście nick jest mylący. Co do zębów to zostały mi tylko zęby cymy niestety, całe jakieś 1,5k przebiegu, ale ja bym tego nie montował do takiego GB. Szkoda, że mój kolega zabrał już tego r85, wczoraj w nocy własnie wymieniałem zęby w moim ak wersja beta nieukończony xD na chińskie hi- speedy do elementa. Gdybym miał to mógłbym Ci podesłać zęby marui. Teraz już jestem pewien, że jakieś zębatki serii v3, v2 będą napewno pasować, jednak ja bym nie brał promyków, mogą nie podejść

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...