Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

www.szpej.info


Recommended Posts

Witam,

 

Dziś przypadkiem wpadłem na www.szpej.info i stwierdzam, że autor zadał sobie wiele trudu. Narzędzie działa jak bardzo zaawansowana wyszukiwarko-porównywarka przekazująca nam sporo fajnych informacji poprzez zbieranie danych w jednym miejscu. Co ważne, zgodnie z zapewnieniami autora nie jest w żaden sposób sponsowrowane, więc nie ma tam żadnego 'podbijania' wyników na korzyść konkretnego sklepu, a jedynie zbiór rzetelnych informacji. Oczywiście wyszukiwarka nie obejmuje wszystkich sklepów w Polsce, ale najwyraźniej będzie rozbudowywana. Autor ma uczciwe podejście i z góry zaznacza, że nie ma PÓKI CO żadnych powiązań se sklepami, jak również że pewnych (wypisanych) sklepów z przyczyn technicznych indeksował nie będzie.

 

Wszelkie info znaleźć można na stronie.

 

Nie jest to w gruncie rzeczy sklep, lecz 'bramka' do sklepów. Nazwijmy to 'galerią handlową' ;) Pozwoliłem sobie jednak zamieścić tu temat, bo jestem pewny, że niektórzy z Was znajdą ten serwis użytecznym.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witajcie,

 

planowałem sam wrzucić link do strony, jednak jak widzę google zrobiło swoje. Miło mi, że idea wam się podoba. Jeżeli macie jakieś pomysły, co można dodać do wyszukiwarki lub zauważycie jakieś błędy piszcie na priva (ewentualnie w komentarzach na dev blogu). Chętnie wysłucham również konstruktywnej krytyki mającej na celu ulepszenie portalu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...