Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TARCZA.PL -nigdy nie wiesz co dostaniesz...


Recommended Posts

Witam!

Zaraz po zakupie pechowej niestety M4 We Tech Gas Blowback (inny mój post), postanowiłem ją nieco rozbudować a przy okazji zwiększyć skuteczność i wyposażyć w lunetę i zielony laser.

Mój wybór padł na sklep internetowy Tarcza.pl , który prowadzi również sprzedaż przez Allegro.

Wybrałem dostępną na stronie lunetę z płynnym powiększeniem 2x-4x, paralaksą, podświetleniem itd. + zielony laser, co ważne na wysokim montażu z zaznaczeniem ze ma być na szyne ASG 20-22mm, całkowity koszt z przesyłką to ok. 400 PLN, zamówienie złożyłem we czwartek wieczorem, 9 dni przed planowanym zlotem na którym mi zależało.

Pierwszego maila otrzymałem w piątek wieczorem, że niestety owej lunety nie ma (chociaż jest na stanie w e-sklepie) i że może będzie tak za 2 tygodnie. Odpisałem więc że w zamian wybieram podobną ale nieco droższą i przypomniałem się co do montażu wysokiego ASG 20-22mm.

Jednocześnie próbowałem się skontaktować telefonicznie ze sklepem ale bez skutku, nikt nie odbierał.

We wtorek wieczorem, dostałem kolejnego maila z przeprosinami, że jeszcze nic nie wysłali bo luneta dopiero opuściła magazyn… czy dalej ją chce. Odpisałem że tak ale musi dojść do piątku. Przy okazji powtarzając się co do wysokiego montażu ASG..

W piątek późnym popołudniem wreszcie przyszła wyczekana przesyłka co mnie ucieszyło….niestety chwilowo, laser OK., luneta cała no i MONTAŻ WYSOKI TYLE ŻE NA SZYNĘ 11mm!!!! :killer: Prawie eksplodowałem… Próbowałem zadzwonić ale tradycyjnie nikt nie odbierał. Wysłalem tez maila z podziękowaniem jak to mnie „załatwili na zlot” i zapytaniem jak to wymienic, ale do dzisiaj nie ma żadnej odpowiedzi…

 

Pozdrawiam

Admirał

Link to post
Share on other sites

Ja miałem podobne przeżycie z tym sklepem- kupiłem lunetę (zresztą bardzo fajną) krótką tzw kompaktową ze stałym powiększeniem na allegro. 2 razy zaznaczyłem, że chodzi o montaż 22 mm. Też dostałem montaż 11 mm. Bardzo wpieniony napisałem maila, w którym zagroziłem negatywem i w ogóle pojechałem "po całości". Bywa- zresztą przed strzelanką. Na drugi dzień dostałem maila, żebym wyrzucił albo zatrzymał montaż a Tarcza bezwłocznie dośle montaż 22 mm (przeprosiny były też). W międzyczasie gniew osłabł- zresztą dopasowałem montaż wysoki skośny od kolimatora i poprosiłem o wysłanie czegoś w podobnej cenie do montażu- na przykład tarcze strzelnicze. Dostałem. Dalszych pretensji nie zgłaszałem. Z tego wniosek- trzeba bardzo pilnować i zgłąszać- najlepiej mailowo problem a załatwią. Co nie zmienia faktu, że winni się bardziej pilnować bo stracą przez głupstwo klientów chociaż lunety mają całkiem niezłe i w dobrych cenach, szkoda by było.

Link to post
Share on other sites

Też byłem konkretny w ostatnim mailu ale niestety nie pomogło. Na dalszą polemikę nie mam czasu ani ochoty, zresztą jakoś już to obszedłem. Ciągle jestem w rozjazdach i jedynie w czasie urlopów mam okazji postrzelać, 3-4 razy co dwa miesiące, tym bardziej byłem wściekły no ale mam za to nauczkę, jak chce coś kupić to osobiście a nie na odgległość...

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...