Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 P&J Problem


Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam mały (a zarazem głupi) problem. Posiadam replikę LR 300 w której rozciągnęła mi się sprężyna od imitacji przeładowania (ta co się znajduje tuż pod górnym RIS'em). Niejeden użytkownik miał z tym kłopot, ale nie w tym rzecz u mnie. Mianowicie NIE MOGĘ ściągnąć górnego korpusu :( Wszystko ładnie rozkręciłem (dwa piny: z przodu i z tyłu, by móc rozsunąć replikę, a także obluzowałem kable by ich nie urwać podczas rozkładania LR'ki. Wszystko jest ok do momentu gdy zaczynam delikatnie rozsuwać (idzie w lewo jakieś 3-4 cm) i nagle... stoi, o coś haczy. W czym może być rzecz? Gdzie mogłem popełnić błąd? Kombinowałem na różne sposoby, ale nie chcę nic robić na siłę, ponieważ siła nie jest potrzebna podczas rozkładania repliki. Jeśli ktoś ma również tą replikę i rozkładał ją to proszę o pomoc (ewentualnie krok po kroku co powinienem zrobić by oddzielić górną część body od dolnej. Please, help me :poddanie:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Powiedz gdzie jest lufa z komorą kiedy rozsuwasz body? może to ona blokuje całość?

 

A sprężynę od rączki polecam Ci wyciąć 1/4 długości od strony górnej części body i za pomocą płaskoszczypów dwa zwoje zagiąć tak jak w usuniętym fragmencie i składasz do kupy.

Link to post
Share on other sites

Tak, tak... kable luźno, piny wyjęte. Z tajwanguna też nie potrafił mi koles pomóc w telefonicznej rozmowie ("a weź śrubokrętem płaskim podważ i zdejmij") Ponoć jakiś ząbek na gearboxie wadzi - tak mi co niektórzy mówili. Na filmach instruktażowych migiem ściągają korpus... tylko u mnie coś blokuje :-F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...