Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DB Scar nowy szkielet


Recommended Posts

Cześć, mam kolejny problem, a mianowicie pękł kilka dni temu szkielet GB i muszę go wymienić, niestety problemów jest więcej, a oto kilka z nich:

 

1. Tam, gdzie w emkach jest zatrzask magazynka z gb wystaje taki dzyngiel z dziurką, w DB tego nie ma.

2. Czy ta nietypowa płytka selektora będzie pasować? Bo ten DB jest bardzo niestandardowy.

3. Czy kostka stykowa od emki będzie pasować(płytka selektora nie tej miedzianej blaszki), a ta kostka ma przerwę w tym miejscu(zalutować?).

4. Który szkielet jest opłacalny i nie pęka?(O DF wiem) I jest w miarę tani tak do 200 zł?

Link to post
Share on other sites

Na, początku chciałem zrobić z tego para snajperkę, ale uznałem jednak, że aug jest dobrym wyborem tym bardziej, że mogę go kupić już za 300 zł. Narazie tylko bym kupił silnik elementa, bo podobno wg segera jest to super kopia magnuma i w dodatku 3x tańsza. JG nie robi najgorszych GB, a z resztą są to GB, które najdłużej u mnie wytrzymały. Boyi to ścierwo, cyma jest, a jg jest super. To moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

No szkielety JG są genialne, m130 z płaską głowicą tłoka DF mi tłukła przez ok 15 tys. strzałów w metalową głowicę cylindra. Szkielecik dalej działa na m120 i się przygotowuje na SP130. Można kupić na Allegro często gęsto za grosze wręcz (30-40zł), tylko problem tkwi w tym, że taki szkielet może mieć równie dobrze 100 tys przebiegu i ktoś go może sprzedawać jako nówkę - nie ma jak sprawdzić tego niestety.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...