Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drewniana kolba i chwyt do G3


Recommended Posts

Jak w temacie - poszukuję elementów drewnianych, tj. kolby i chytu przedniego do karabinka G3. Alledrogo nie ma, na Specshopie brak od dłuższego czasu (w cenniku jest za 75zł komplet z dopiskiem niedostępny :wink: ). Szwendam się od sklepu do sklepu i nawet na Moto Weteran Bazar nie było nic. Może ktoś wie gdzie kupić? Interesuje mnie tylko drewno - żadne abs-y czy inne oryginalnie zielone. No po prostu drewno "coś" w sobie ma.

Link to post
Share on other sites

Pięknie dziękuję za podpowiedź. Znalazłem, a jakże na e-gun.de za circa 28 eurosków. To zdecydowanie taniej niż od pewnej użytkowniczki alledrogo, która sprzedaje takie rzeczy, a wypaliła cenę 100 E za ten zestaw i liczy sobie 300 - 400 E za lunetę z montażem do tego modelu :killer: Fakt, ma przeeeeeróżne dziwne elementy uzbrojenia, włącznie z pociskami do rgppanc., ale wydaje mi się że w tych przypadkach przegła zdziebko.

 

Swoją drogą, gdyby ktoś miał jednak kolbę i chwyt drewniany na sprzedaż tu w Polsce - będę wdzięczny za info. Ewentualnie proszę o PW osobę posiadającą konto na e-gun.de

Prowizja to "oczywista oczywistość", tak oczywista, że oczywista :lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...