Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

helgrind

Użytkownik
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

 1. Było mega, czekam na Razwiedkę 2018 :D. Szkoda że druga ekipa odpadła tak szybko, ale nudy nie było ;).
 2. helgrind

  AK 74

  AK74 VFC 07' Kobra i magazynek mołot prawdziwa stal. Reszta asura, sling rs31 sso.
 3. W tych replikach nie ma żadnego grzybka. Tak było w systemie TM, to jest system VFC. Selektor jest przykręcony śrubką która nie ma wejścia na jakikolwiek śrubowkręt. Użyj kombinerek żeby dokręcić tę śrubę. Luźny selektor może powodować przeskakiwanie na semi, zacinki. Zacinanie się EBB? Że czasem zostaje w tylnym położeniu suwadło? Normalne w AEG jeśli nie dokończyłeś cyklu wystrzału i zostawiłeś tłok naciągnięty przez co suwadło też będzie naciągnięte(czyli w tylnej pozycji). http://i411.photobucket.com/albums/pp191/booliganairsoft/AIMS/DSC_1166.jpg ten wystajnik czarny plastikowy to
 4. Mam hi capa z CA i działa idealnie, ma luzy itp ale to akurat jest fajne. A jak sprawa wygląda z midami od CA? Miał ktoś styczność z nimi a AIMS'ie od CYMY?
 5. Nagle pospolite ruszenie na orisowane rury i Doctery/Eotechy :P.
 6. Szczerze preferowałbym jakąś pustynię do tego ;d. Edit: Parę tematów niżej masz coś takiego jak tuning ak-74 (zdjęcia i porady głównie ;)) http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=31236
 7. Zjechać lakier, gotować w oleju, zakopać na tydzień w ziemi :D.
 8. A czy TO ma wystarczającego rof'a? :-F
 9. Nowy malunek (jednak dla mnie lepszy :P) i opcjonalny tłumiczek KA 40x200. Zostawiam go tak jak jest i czekam aż sam sie powyciera (ale pewnie szybko zmienię to zdanie :D).
 10. helgrind

  AIMS

  Dalej ta sama cyma co wyżej + nowy paint job + tłumik King Arms 40x200.
 11. W AK-74 8 midów MAG'a (bo sensownych lowów nie ma/nie było) i 3 VFC, a w AIMS'ieden hajkapz CA ale to się zmieni jak będzie kasa ;).
×
×
 • Create New...